-7
Ogrom zniszczeń w Tacloban na mapach NASA. Supertajfun zmienił ukształtowanie terenu

Ogrom zniszczeń w Tacloban na mapach NASA. Supertajfun zmienił ukształtowanie terenu

NASA opublikowała w czwartek grafikę, która przestawia ogrom zniszczeń, jakim uległo miasto Tacloban po przejściu supertajfunu Haiyan. Czerwonym kolorem zaznaczono obszary, które uległy największemu zniszczeniu.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Madonna oskarżona o W mediach społecznościowych zawrzało. Kolejny raz za sprawą Madonny i jej nowego krążka "Rebel Heart". Pomysł internautów na przerabianie okładki płyty, tak jej się spodobał, że najciekawsze prace udostępnia na swoich profilach w serwisach społecznościowych. Jednak przeróbki, do których wykorzystano zdjęcia Nelsona Madeli i Martina Luthera Kinga Jr., wywołały kontrowersje. Ruszył nabór na Miasto Brzeg ogłosiło nabór na Księcia Księstwa Brzeskiego, który ma pełnić funkcję reprezentacyjną podczas imprez i uroczystości oraz np. spotykać się z turystami. Jeden z warunków jest taki, że kandydat musi mieć partnerkę, która zostanie księżną. Powinien mieć też ładny charakter pisma. Spacer z psem W Portugalii wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące wyprowadzania zwierząt na spacery w miejscach publicznych. Wynika z nich, że nietrzeźwemu właścicielowi spacerującemu z psem grozić będzie do roku więzienia. Ajatollah z choinką. Szyicka teokracja, jaką jest Iran, niemal na każdym kroku przypomina o swojej deklaratywnej tolerancji wobec innych wyznań, szczególnie wobec chrześcijan i żydów. Przy okazji świąt Bożego Narodzenia nie mogło więc zabraknąć odniesień najwyższych oficjeli w tym temacie - a jakże, na Twitterze. Pokazuje dzieciom z Jono Lancaster od dziecka cierpi na zespół Treachera Collinsa, wadę genetyczną, która objawia sie niedorozwojem kości czaszki. Będąc dzieckiem nie akceptował swojego wyglądu. Teraz nie pozwala, by choroba go ograniczała. Dodatkowo spotyka się dziećmi cierpiącymi na to samo schorzenie. Inspiruje je i pokazuje jak żyć pełnią życia. Odcięcie zasilania, zbieg Zaczyna się zawsze tak samo: "No tym razem to już naprawdę zacznę wolno, potem przyspieszę, będzie życiówka" i "co to jest: trzy okrążenia po siedem podbiegów?". Czy wszyscy piłkarze Nie milkną słowa zachwytu i podziwu dla polskich piłkarzy, którzy wygrali sobotni mecz z Niemcami. "Pokonaliśmy mistrzów świata, to dopiero mistrzostwo świata" - piszą internauci. Słonecznie, namiętnie i Top modelki i modele wzięli udział w kolejnej sesji zdjęciowej. Tym razem "po włosku". Zadaniem tych, którzy stanęli przed obiektywem Krzysztofa Opalińskiego, było odegranie miłosnych scenek rodem ze słonecznej Italii.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
93 polskie wynalazki

93 polskie wynalazki na targach innowacji w Brukseli

Wśród innowacyjnych rozwiązań zaprezentowanych na 62. Światowych Targach Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik "BRUSSELS INNOVA" znalazło ...
POPRZEDNI WPIS →
Łódź omal nie

Łódź omal nie zapadła się pod ziemię. Ale lej ciągle się powiększa

Lej krasowy tym razem utworzył się w maleńkim Dunedin obok Tampy na Florydzie. W ogrodzie jednej z ...