0
Odkryto

Odkryto "wczesne sygnały ostrzegania" przed gwałtownymi zmianami klimatu

Naukowcy odkryli wczesne sygnały ostrzegania przed gwałtowną zmianą cyrkulacji wód Atlantyku, co z kolei może mieć ogromny wpływ na klimat naszej planety. Istnieją więc szanse, że dzięki pracy badaczy będzie można ograniczyć negatywne konsekwencje zmian klimatu.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Samochód Apple'a to Eksperymenty Apple’a z elektrycznym samochodem mogą pomóc podnieść wartość giganta z Cupertino z 750 mld do ponad biliona dolarów w ciągu najbliższych 12 miesięcy - pisze serwis Market Watch, który powołuje się na kalkulacje maklerów z banku Morgan Stanley. Rihanna wyproszona z Rihanna została w poniedziałek wyproszona z meczetu w Abu Zabi z powodu nieautoryzowanej sesji zdjęciowej, którą zafundowała sobie przed świątynią. "Zdjęcia były nieodpowiednie" - ogłosili zarządcy meczetu. Audi bez kierowcy Samosterujące się Audi RS7 pokonało niemiecki tor Hockenheim w zaledwie nieco ponad dwie minuty. Auto z 560 konnym silnikiem osiągnęło prędkość aż 240 km/h. Auta autonomiczne to przyszłość światowej motoryzacji? 65-latka w czworaczej Annegret Raunigk, która w wieku 65 lat oczekuje czworaczków, a już w tej chwili ma trzynaścioro dzieci, zaszła w ciążę w wyniku zabiegu in vitro. W Niemczech sprawa jest szeroko komentowana, bo kobieta ominęła prawo, adoptując zarodki innej pary i dokonując zabiegu za granicą. Trzy szklane kule, Siedziba Apple o wyglądzie statku kosmicznego ma kosztować 5 mld dolarów, ale chce ją przebić Amazon - w Seattle zbuduje sobie biurowiec przywodzący na myśl serial "Star Trek". Inaczej do tematu podeszło Google, które swoim pracownikom zaoferowało osiem pięter relaksu. Oto 10 najlepszych nowych biur 2013 roku. Urlop dla niespełnionych Orkiestra symfoniczna w Baltimore w stanie Maryland w USA otwiera podwoje dla muzyków amatorów. Będą oni mogli ćwiczyć razem z etatowymi muzykami. Czosnkowy oddech? Jest Czosnek nadaje potrawom charakterystyczny smak. Często stosowany w kuchniach świata, ma istotną wadę: nieprzyjemny zapach z ust po zjedzeniu takiej potrawy utrzymuje się długo po posiłku. Naukowcy z USA wiedzą już, co neutralizuje ten odór. Żona rodzi, a Znany piosenkarz postanowił na żywo relacjonować przyjście na świat syna. Na bieżąco umieszczał w sieci zdjęcia i filmy dokumentujące, jak wspierał żonę. A czynił to niekonwencjonalnie. Tańczył i śpiewał dla niej. Nawet w trakcie samego porodu.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Bondowi skradziono auta.

Bondowi skradziono auta. Zdjęcia do "Spectre" przesunięte

Zdjęcia do nowego filmu o przygodach agenta 007 - "Spectre" - muszą zostać przesunięte. Bond został obrabowany: ...
POPRZEDNI WPIS →
Wybudzona z kosmicznego

Wybudzona z kosmicznego snu. Sonda coraz bliżej Plutona

Po prawie dziewięcioletniej kosmicznej podróży amerykańska sonda kosmiczna zbudziła się ze snu. Przemierzyła ponad cztery i pół ...