0
Obamie zablokowali kartę kredytową. Nie mógł zapłacić za obiad

Obamie zablokowali kartę kredytową. Nie mógł zapłacić za obiad

Barack Obama próbował przed kilkoma tygodniami zapłacić kartą kredytową za obiad w jednej z restauracji, ale transakcja została odrzucona. Okazało się, że prezydent używa tej karty tak rzadko, że urzędnicy banku podejrzewali jej kradzież, nie sprawdzając do kogo należy.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Barszcz z tubki? Nie każdego stać na turystyczny lot w kosmos, który kosztuje ponad 50 mln dolarów. Jednak już teraz każdy może poczuć się, jak kosmonauta próbując spożywanego tam jedzenia. Automat z daniami z kosmosu ustawiony jest w moskiewskiej galerii VVC Exhibition Center. Jedyny taki dom Witold Lipiński miał ożenić się z Eskimoską, to z kolei miało popchnąć go do wybudowania pierwszego w stolicy Dolnego Śląska domu igloo. W rzeczywistości eskimoskiego romansu nie było, a nowatorski projekt powstał jako eksperyment. Poznaj historię wrocławskiego igloo. Wiosna nie przyjdzie 20 marca to pierwszy dzień astronomicznej wiosny. Co z popularnym 21 marca Dniem Wagarowicza? Musi odejść do historii, bo za naszego życia wiosna tego dnia już nie przyjdzie. Będzie zaczynać się wcześniej. Po 40 latach Po blisko 40 latach Sophia Loren wygrała sądową batalię o swoje zobowiązania podatkowe. Włoski Sąd Najwyższy uznał za zasadne odwołanie złożone przez aktorkę i orzekł, że za 1974 r. ma prawo zapłacić podatek niższy niż ten, którego domagał się urząd skarbowy. Zanussi najgorszym reżyserem "Obce ciało" w reżyserii Krzysztofa Zanussiego "triumfatorem" tegorocznej gali rozdania Węży. Wyróżnienia dla "najgorszych polskich filmów kinowych" zostały przyznane w środę w Teatrze WARSawy. Nie wszyscy nominowani pojawili się na gali, jednak ci, którzy to zrobili, wykazali się dużym poczuciem humoru i dystansem. Słońce wyjątkowo aktywne. Naukowcy z NASA zaobserwowali ogromną plamę słoneczną. To AR12192, której powierzchnia sięga ponad 0,2 proc. powierzchni półkuli naszej dziennej gwiazdy. Zdaniem ekspertów plama 12192 jest największą zaobserwowaną od prawie 24 lat. Trwa rozbiórka Nokii. Co najmniej cztery podmioty są zainteresowane kupnem oddziału Nokii zajmującego się mapami i usługami lokalizacyjnymi - podaje niemiecki miesięcznik "Manager Magazin". Wśród potencjalnych kupców wymienia się Facebooka i niemieckie koncerny motoryzacyjne. Kometa zmierza w Pracownicy ESA oraz specjaliści z zakresu obrony cywilnej niedawno przeszli ćwiczenia, które uczyły, jak reagować w przypadku, kiedy kosmiczna skała znajdzie się na kursie kolizyjnym z Ziemią.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Emeryt zmarł na

Emeryt zmarł na zawał serca. Zwłoki zjadł niedźwiedź

Baribal nazywany w USA niedźwiedziem czarnym zjadł zwłoki mężczyzny, który zmarł na atak serca w pobliżu jego ...
POPRZEDNI WPIS →
Lecieliśmy z chorą

"Lecieliśmy z chorą na ebolę!" Striptizerzy poddali się kwarantannie

Dwaj modele i striptizerzy byli na pokładzie amerykańskiego samolotu razem z pasażerką chorą na ebolę. Po wylądowaniu ...