-12

"NYT": Waszyngton nie chce obiecać Niemcom, że nie będzie ich szpiegować

USA odmawiają podpisania z Niemcami umowy antyszpiegowskiej, o co zabiegają władze w Berlinie. Poinformował o tym w poniedziałek dziennik "New York Times", powołując się na źródło w niemieckim rządzie.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Angelina Jolie to "Nie mam zamiaru zniszczyć mojej kariery przez niezbyt utalentowanego, rozpuszczonego bachora. To jest tylko celebrytka, nic poza tym" - tak o Angelinie Jolie napisał producent Scott Rudin do szefowej wytwórni Sony Pictures. Teraz tę mailową korespondencję ujawnili hakerzy. I rozpętała się medialna burza. Chcą rozmnożyć dąb Naukowcy i leśnicy chcą zbadać i sklonować jedno z najstarszych drzew w Polsce - prawie 700-letni dąb "Bartek". Pobrali już pędy potrzebne do badań genetycznych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pierwsze efekty "rozmnażania" poznamy już za dwa lata. Legendarna firma ogłasza Firma OCZ, producent między innymi szybkich pamięci RAM i dysków SSD, zbankrutowała. Na ratunek najprawdopodobniej przyjdzie Toshiba. tech.wp.pl Masz dość telefonów Telemarketerzy to prawdziwe utrapienie posiadaczy telefonów. Wszystko wskazuje na to, że niebawem problem ten zostanie rozwiązany - informuje "Gazeta Wyborcza". tech.wp.pl Giętki telefon Samsunga Już od kilku lat obiecuje się nam elastyczne telefony, jednak do tej na obietnicach się kończyło. No chyba, że uznamy LG G Flex za w pełni elastyczne urządzenie. Samsung w 2015 chce to zmienić. tech.wp.pl Facebook w tarapatach. Sąd w Kalifornii wyraził zgodę na przeprowadzenie procesu z pozwu zbiorowego w sprawie skanowania przez Facebooka prywatnych wiadomości. Informacje, które użytkownicy umieszczali w swoich wiadomościach, miały posłużyć do tworzenia spersonalizowanych reklam. Nic nie musisz HTTP/2 już za kilka tygodni zastąpi znany od lat protokół HTTP. Na tę zmianę internauci czekali aż 15 lat. Kiedy już nowa wersja zacznie działać, to przeglądarki internetowe internautów na całym świecie przyśpieszą. Zabił sąsiada? Ćpał? Praca dla rządu, stworzenie popularnego programu antywirusowego, miliony na koncie, pijaństwo, ćpanie, orgie z prostytutkami, podobno nawet morderstwo, ucieczka do dżungli i deportacja do USA. To barwne życie znanego informatyka Johna McAfee, które zainspirowało Hollywood. Powstanie o nim film.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
NSA przestanie zbierać

NSA przestanie zbierać metadane Amerykanów? Sędzia: to prawdopodobnie nielegalne

Sędzia federalny Richard Leon uznał, że masowe gromadzenie przez amerykańską Agencję Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) informacji o połączeniach ...
POPRZEDNI WPIS →
Woda pitna ukryta

Woda pitna ukryta pod morskim dnem

Wizja wojen o wodę nie jest tak odległa, jak moglibyśmy przypuszczać. 7 miliardów ludzi zużywa codziennie ogromne ...