-9
Nowa oferta

Nowa oferta "New FM 5.0" w FM Group Mobile

Wirtualny operator FM Group Mobile wystartował z nową ofertą abonamentową "New FM 5.0". FM Group to firma z branży perfumeryjnej, działająca na zasadzie multi-level marketing (MLM).
tech.wp.pl


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Świat technologii: dron Oświadczać można się na wiele sposobów. Ale ten jest wyjątkowy. Pewien mężczyzna z USA wykorzystał drona do poproszenia swojej wybranki o rękę. Luka w systemie Firma Cylance zajmująca się bezpieczeństwem w internecie ujawniła, że użytkownicy komputerów pracujących na systemie Windows 8.1 są narażeni na utratę loginów i haseł. Winę za to ponosi stara luka w algorytmie bezpieczeństwa systemu firmy Microsoft. Woda w stanie Sezonowe ciemne smugi zaobserwowane przez marsjańską sondę na zboczach Czerwonej Planety od kilku lat intrygują naukowców. Dla wyjaśnienia tego zjawiska stawiają oni dość śmiałą tezę, z której wynika, że woda na Marsie to nie tylko zagadnienie z odległej przeszłości. Może się okazać, że również dziś zwyczajnie pojawia się na jego powierzchni. Zrobisz selfie, ale - Metalowy wysięgnik to potencjalna broń - tak angielskie kluby tłumaczą decyzję o zakazie wnoszenia na trybuny uchwytów do robienia "selfie". Kilka dni temu jeden z kibiców wyposażony w taki przyrząd w trakcie meczu wywołał w sieci falę komentarzy. Dostała mandat przez Cecilia Abadie przejdzie do historii jako pierwszy użytkownik Google Glass, który został ukarany mandatem za korzystanie z urządzenia. tech.wp.pl To już koniec Źle się dzieje z Google Glass. Nie dość, że zespół, który stworzył inteligentne okulary uległ rozpadowi, to jeszcze większość twórców aplikacji, którzy zainteresowali się aplikacji na Glass, straciła swój entuzjazm. tech.wp.pl 7-latek otrzymał bioniczne Alex jak wiele dzieci w jego wieku kocha superbohaterów i jazdę na rowerze. Niestety jak znaczna mniejszość urodził się z nierozwiniętym ramieniem. Proteza, dzięki której mógłby czuć przedmioty i uzyskać większą sprawność, to koszt ponad 40 tys. dolarów. Z pomocą przyszła technologia druku 3D i sam Tony Stark. tech.wp.pl Balony dostarczą internet Amerykański koncern Google wysłał w kosmos ok. 30 specjalnych balonów niosące sprzęt komputerowy. Być może dzięki nim uda się zapewnić internetową infrastrukturę na terenie tzw. białych plam, czyli tam, gdzie internetu nie ma. Wynalazek jest na razie w bardzo wczesnej fazie testów.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Orange: Rok bez

Orange: Rok bez abonamentu z kontem Getin Online

W ramach współpracy Getin Bank i Orange ruszyła promocja, w ramach której wybrane abonamenty Orange otrzymać można ...
POPRZEDNI WPIS →
YotaPhone: Dwa ekrany

YotaPhone: Dwa ekrany w smartfonie, jeden w technologii E-Ink

Rosyjski producent modemów Yota Devices zaprezentował swój pierwszy smartfon - YotaPhone. Urządzenie ma dwa ekrany, w tym ...