-7
Niezniszczalne, nieznane mikroby wykryto w ośrodkach NASA i ESA

Niezniszczalne, nieznane mikroby wykryto w ośrodkach NASA i ESA

Obecność mikroskopijnych, nieznanych organizmów została wykryta w najbardziej sterylnych pomieszczeniach NASA i ESA, w których nie powinna przetrwać żadna forma życia. Badacze oceniają, że odkryte mikroby przeżyłyby nawet w kosmosie, bowiem okazują się odporne na zabójcze dawki promieniowania i skrajne temperatury.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Samsung tworzy konkurencję Apple jeszcze dobrze nie rozkręciło usługi Apple Pay, a już wyrasta mu konkurencja. Samsung, najwyraźniej skuszony możliwościami, jakie usługi płatnicze mogą zaoferować producentom sprzętu, stara się stworzyć własną wersję. tech.wp.pl Londyn chce kontrolować Wielka Brytania chce uregulować przekazywanie policji danych z internetu. Teraz tamtejsze firmy nie mają takiego obowiązku. 1,5 mln rezerwacji Olbrzymie zainteresowanie najnowszym smartfonem Huawei, modelem Honor 3C nie powinno nikogo dziwić. Za równowartość 130 dolarów dostajemy 5-calowy ekran HD. tech.wp.pl Microsoft udostępnia Office Microsoft ogłosił kolejne zmiany w ofercie Office, mające na celu szerokie udostępnienie zawartych w niej aplikacji przy zapewnieniu spójnego interfejsu dla różnych platform. Firma udostępnia nową aplikację Office na iPhone, zaktualizowaną na iPad, a także wersję testową aplikacji Office dla tabletów z systemem Android. Co więcej, użytkownicy tych platform będą mogli tworzyć i edytować dokumenty Office nie mając subskrypcji. tech.wp.pl Prawie co czwarty Prawie co czwarty odbiornik telewizyjny odbiera dzisiaj cyfrową telewizję naziemną - wynika z badania TNS Polska dla TVP. Proces cyfryzacji telewizji zakończył się w lipcu br. tech.wp.pl Mają sposób na Rosyjskie rakiety balistyczne dalekiego zasięgu SS-18 Satan mogłyby stanowić obronę Ziemi przed dużymi meteorami zagrażającymi jej z kosmosu - ogłosił jeden z szefów Państwowego Centrum Projektowania Rakiet w Czelabińsku. Rakieta w okresie zimnej wojny znana w ZSRR jako "Wojewoda" może według specjalistów wystartować 10-20 minut po rozkazie, bo jest utrzymywana przez armię w ciągłej gotowości. LG G4 będzie Im bliżej targów CES, tym więcej plotek na temat nowych smartfonów. Chociaż od premiery LG G3 minęło zaledwie kilka miesięcy od pewnego czasu spekuluje się już na temat jego następcy. Co mówią najnowsze źródła? tech.wp.pl Niemcy mówią nie Sąd we Frankfurcie nad Menem w środę uznał za niezgodny z prawem model biznesowy usługi UberPOP, która jest świadczona przez firmę Uber. W jej ramach osoby prywatne mogą przez internet zamówić usługi transportowe wykonywane przez niezawodowych kierowców.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Ogromna platforma dotarła

Ogromna platforma dotarła do gdańskiej "remontówki"

Do gdańskiego portu wpłynęła ogromna platforma socjalna "Safe Scandinavia". Kolos przypłynął do Stoczni Remontowej, gdzie przejdzie gruntowną ...
POPRZEDNI WPIS →
Nowelizacja planu numeracji

Nowelizacja planu numeracji krajowej

Dziś wchodzi w życie Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 30. października 2013 roku w sprawie ...