-1
Niezależna telewizja musi wynieść się ze studia

Niezależna telewizja musi wynieść się ze studia

W poniedziałek 8 grudnia niezależna rosyjska telewizja Dożd musi wynieść się ze swojej tymczasowej siedziby. Serwisy informacyjne i audycje będą nadawane z należących do dziennikarzy mieszkań, zamienionych na tymczasowej studia. Wszystko przez rosyjski urząd odpowiedzialny za kontrolę nad mediami - Roskomnadzor, który zarzuca prywatnej stacji nielegalną zmianę adresu.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Studenci rezygnują z Amerykańscy studenci postanowili znaleźć skuteczny sposób na to, by odciągnąć swoich kolegów od korzystania z telefonów w trakcie zajęć. Dzięki stworzonej przez nich aplikacji, każda minuta rezygnacji z zabawy urządzeniem daje studentom szansę na rozmaite zniżki. Kreml zapewnia, że Rosja szykuje możliwość odcięcia się od internetu? O podjęciu stosownych przygotowań przez władze informują rosyjskie media. Kreml zaprzecza jednak, jakoby chciał całkowicie odcinać kraj od sieci. Ma chodzić o przygotowanie się do obrony przed "nieprzewidywalnymi" USA i UE. Spot - niezwykły Firma Boston Dynamics zaprezentowała projekt nowego robota swojej konstrukcji. Nazwany pieszczotliwie Spot, charakteryzuje się przede wszystkim niezwykłą zdolnością do radzenia sobie w trudnym terenie. Jest mały, ale niezwykle sprytny. W przyszłości pomóc ma w poszukiwaniu zaginionych osób na trudno dostępnych obszarach czy badaniu rejonów katastrof. tech.wp.pl Bezpieczny telefon w Od dzisiaj klienci Orange korzystający z ofert na kartę otrzymują możliwość ubezpieczenia aparatu telefonicznego od kradzieży, zniszczenia bądź uszkodzenia mechanicznego nieobjętego warunkami gwarancji. Orange jest pierwszym operatorem w Europie oferującym tego rodzaju ubezpieczenie. tech.wp.pl Indie gonią Chiny, Bez większego rozgłosu Indie dokonały skoku w swoim programie kosmicznym. Udało się wystrzelić ciężką rakietę GSLV Mk.3, która ma w przyszłości wynieść w kosmos pierwszego indyjskiego astronautę. Równolegle Chiny biją swoje rekordy w ilości wystrzelonych rakiet. Zanosi się na to, że azjatyckie potęgi rozpoczną swój kosmiczny wyścig, wnosząc do eksploracji kosmosu zapał, którego na Zachodzie już dawno brakuje. Nowa stacja dokująca Borykająca się z kłopotami finansowymi firma Loewe pokazała nowe urządzenie - Loewe SoundPort Compact, czyli stację dokującą z głośnikiem. Urządzenie odtwarza muzykę z wielu różnych źródeł m.in.: urządzeń Apple, smartfonów z systemem Android, tabletów, laptopów, komputerów, odtwarzaczy MP3. tech.wp.pl LG prezentuje G Na tydzień przed oficjalną prezentacją LG G4 koreański producent pokazuje nowego przedstawiciela średniej półki cenowej. 5 maja zadebiutuje na rodzimym rynku, a później trafi do sklepów na całym świecie. tech.wp.pl Najpierw się wyginał, Apple znów ma problem. Najpierw musiał zmierzyć się z aferą "BendGate", po tym, jak niektórzy klienci twierdzili, że iPhone 6 Plus jest za duży i wygina się w kieszeni. Teraz przyszła pora na "HairGate". Klienci skarżą się w sieciach społecznościowych, że nowy iPhone... wyrywa włosy.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Gangnam Style pobił

"Gangnam Style" pobił rekord. Serwery przestały liczyć wyświetlenia

Serwery YouTube przestały zliczać kolejne odsłony teledysku "Gangnam Style". Zainteresowanie użytkowników singlem Psy przerosło pierwotne założenia twórców ...
POPRZEDNI WPIS →
Najsłynniejsze zdjęcie naszej

Najsłynniejsze zdjęcie naszej planety. Nie wiadomo, kto je zrobił

Widok Ziemi z kosmosu nie jest dzisiaj już niczym niezwykłym. Można zobaczyć wiele zdjęć i nagrań. Jedno ...