-11
Niemieccy politycy dostaną szyfrowane telefony. iPhone'ów muszą się pozbyć

Niemieccy politycy dostaną szyfrowane telefony. iPhone'ów muszą się pozbyć

Wszyscy ministrowie niemieckiego rządu i najważniejsi urzędnicy dostaną specjalne telefony z szyfrowaniem połączeń. Ma to zabezpieczyć tajemnice władz przed podsłuchiwaniem przez obce wywiady.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Luksusowe hybrydy hitem Ponad 100 aut, 270 wystawców z 21 krajów - w Paryżu trwa Motor Show, jedna z największych imprez motoryzacyjnych na świecie. - Największe wrażenie zrobiły luksusowe hybrydy, jak Infiniti Q80 Inspiration oraz super auto Lamborghini przyspieszające do "setki" w trzy sekundy - mówi wracający prosto z targów Marcin Orzepiński, dziennikarz TVN Turbo. Bądź moimi oczami. "Be My Eyes" to aplikacja, która powstała z myślą o niewidomych. Dzięki niej mogą się oni w każdej chwili skontaktować z widzącym użytkownikiem, który dosłownie "staje się ich oczami" i udziela niezbędnej pomocy. Do tej pory w serwisie zarejestrowało się już kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Securifi Almond - Na rynku debiutuje pierwszy router marki Securifi. Model Almond obsługujący sieć WLAN 300Mbps i LAN 100Mbit, wyróżnia się dotykowym, kolorowym ekranem LCD 2.8” pozwalającym na pełną konfigurację routera bez konieczności korzystania z komputera PC i przeglądarki WWW. tech.wp.pl Google kupił firmę Google kupił firmę Boston Dynamics - producenta futurystycznych, samobieżnych robotów, których konstrukcja wzorowana jest na budowie zwierząt. Boston Dynamics ściśle współpracuje z armię USA. Apple zainwestuje w Firma Apple zamierza zwiększyć swoje inwestycje w Europie. Oficjalnie zapowiedziała, że zbuduje na terytorium Unii Europejskiej dwa "zielone" centra danych. tech.wp.pl NATO kontra Rosja. Kto jest dziś silniejszy? Porównanie potencjałów militarnych obu stron nie pozostawia żadnych złudzeń. Nowy amplituner 7.2: Harman/Kardon AVR171 to nowy amplituner 7.2 z 6 wejściami HDMI o łącznej mocy 700 W. AVR 171 generuje 100 wat na kanał, zasilając pełen siedmiokanałowy system dźwiękowy surround w dźwiękiem w paśmie 10Hz - 130kHz. tech.wp.pl My pokazujemy, Wy Trąba powietrzna porywająca autokar, ekstremalna budowa molo, wędkarz uwięziony na krze, snowboardzista z impetem wjeżdżający w narciarza i akcja ratunkowa na Giewoncie. To nagrania, które w ubiegłych latach trafiły na Kontakt 24, a potem zwyciężyły na festiwalu Off Plus Camera w Krakowie. Teraz do tego grona może dołączyć również Twój film! Spiesz się jednak, bo czasu na zgarnięcie 9 tysięcy złotych pozostaje coraz mniej.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Towarowy dreamlifter pomylił

Towarowy dreamlifter pomylił lotniska. Pilot wylądował na zbyt krótkim pasie

Towarowy samolot Boeing 747 Dreamlifter wylądował na złym lotnisku. Zamiast usiąść na pasie portu w bazie lotniczej ...
POPRZEDNI WPIS →
Jutro start polskiego

Jutro start polskiego satelity. Lema wyniesie rakieta "z odzysku"

Pierwszy polski satelita naukowy Lem w czwartek znajdzie się w przestrzeni kosmicznej. Wystartuje na rosyjskiej rakiecie Dniepr ...