0
Nic nie musisz robić, a Twój internet przyspieszy. Świat czekał na to 15 lat

Nic nie musisz robić, a Twój internet przyspieszy. Świat czekał na to 15 lat

HTTP/2 już za kilka tygodni zastąpi znany od lat protokół HTTP. Na tę zmianę internauci czekali aż 15 lat. Kiedy już nowa wersja zacznie działać, to przeglądarki internetowe internautów na całym świecie przyśpieszą.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Wydajność flagowca, cena Smartfon Insignia 550i z 5.5-calowym ekranem o rozdzielczości FullHD, 8-rdzeniowym procesorem 1.7 GHz i 2GB pamięci operacyjnej RAM, już dziś pojawi się na polskim rynku. tech.wp.pl Google wydaje na Jak można się spodziewać, jedna z największych firm z branży nowych technologii, posiadająca w swoim portfolio strony tak wymagające jak YouTube i wyszukiwarka Google, musi wydawać krocie na ich utrzymanie. O jak dużych kwotach mówimy? tech.wp.pl Duże problemy z Aktualizacja najnowszego systemu Microsoftu nie przebiega tak sprawnie, jak planowali jej twórcy. Użytkownicy urządzeń Microsoft Surface z Windowsem RT są najbardziej poszkodowaną grupą. tech.wp.pl Zabił sąsiada? Ćpał? Praca dla rządu, stworzenie popularnego programu antywirusowego, miliony na koncie, pijaństwo, ćpanie, orgie z prostytutkami, podobno nawet morderstwo, ucieczka do dżungli i deportacja do USA. To barwne życie znanego informatyka Johna McAfee, które zainspirowało Hollywood. Powstanie o nim film. Ojciec poprosił o Sophia zmarła 6 tygodni po narodzinach. Rodzicom zostało po niej jedno zdjęcie - niemowlaka owiniętego szpitalną aparaturą. Zdesperowany ojciec poprosił internautów o pomoc w poprawieniu fotografii. Otrzymał piękną odpowiedź. Smartfon cię zbada. System iOS 8 w nowej generacji iPhone'ów oferuje zaawansowaną aplikację podającą i przechowującą różne parametry medyczne naszego organizmu. Czy o dane te w przyszłości zwrócą się do nas towarzystwa ubezpieczeniowe? AT&T kupuje DirecTV. 48,5 mld dolarów zapłaci AT&T, czyli jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie za DirecTV, która działa w branży telewizji satelitarnej. Wraz z przejęciem AT&T zyska prawie 38 mln abonentów, w tym ponad 20 mln w Stanach Zjednoczonych. Znany miliarder: akcje Miliarder Carl Icahan twierdzi, że wartość akcji Apple jest zaniżona. Jego zdaniem aktywa technologicznego giganta powinny być dwa razy droższe - podaje CNN Money.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Natarczywa akwizycja przez

Natarczywa akwizycja przez telefon i sms-y. Powalczy z nią Wielka Brytania

Rząd brytyjski zapowiedział w środę działania wymierzone w akwizycję przez telefon. Jak podano, 6 kwietnia wejdą w ...
POPRZEDNI WPIS →
Pomogą Chińczykom w

Pomogą Chińczykom w podboju Księżyca, czy w szpiegowaniu?

Argentyński parlament zaakceptował plany budowy na terytorium kraju chińskiej stacji monitorującej satelity. Przestrzegając przed inwestycją opozycja zwracała ...