0
Natarczywa akwizycja przez telefon i sms-y. Powalczy z nią Wielka Brytania

Natarczywa akwizycja przez telefon i sms-y. Powalczy z nią Wielka Brytania

Rząd brytyjski zapowiedział w środę działania wymierzone w akwizycję przez telefon. Jak podano, 6 kwietnia wejdą w życie zmiany w przepisach, które mają ułatwić nakładanie do pół miliona funtów kary na firmy odpowiedzialne za natarczywe telefony i SMS-y.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Aleksander Newski wszedł Od wtorku Rosja ma w składzie swoich sił zbrojnych trzy okręty podwodne klasy Borei. Do służby wszedł bowiem okręt Aleksander Newski, potężna jednostka zdolna do przenoszenia 16 pocisków balistycznych Buława z głowicami nuklearnymi - podaje agencja TASS, powołując się na źródło w rosyjskim ministerstwie obrony. Usługi PlusBanku dostępne Plus i Cyfrowy Polsat uruchamiają drugi etap programu smartDom, który zapewnia klientom obydwu operatorów dodatkowe korzyści za korzystanie z konta PlusBanku. Jednocześnie usługi PlusBanku zostają zaoferowane w blisko 1200 punktach sprzedaży obydwu operatorów. tech.wp.pl Instagram dla lekarzy Aplikacja Figure 1, pozwalająca lekarzom na przesyłanie zdjęć chorych pacjentów, będzie dostępna w krajach Europy Zachodniej do końca tego roku. Bentley będzie miał Już w 2016 roku w sprzedaży pojawi się pierwszy SUV od Bentleya. Samochód ma kosztować około 200 tysięcy dolarów. - Są to pieniądze, które można zapłacić za auto, które zarówno pod maską, jak i w środku ma dosłownie wszystko - mówi szef marki Wolfgang Dürheimer. Domowy magazyn danych Samsung wprowadził na rynek urządzenie HomeSync, będące sieciowym dyskiem multimedialnym. HomeSync umożliwia przechowywanie prywatnych treści o łącznej objętości 1 TB, co oznacza możliwość dodawania 10 zdjęć dziennie przez 82 lata lub 5 minut filmów dziennie przez 10 lat. Brzmi to ładnie, jednak w przypadku filmów jakości Full HD lub 4K nie jest to pojemność, która rzucałaby na kolana. tech.wp.pl Nawigacje z funkcją Lark wprowadza na rynek kolejne modele swoich nawigacji. Do sklepów trafiły modele Freebird 50.7 i 50.8 z funkcją telewizora i samochodowej czarnej skrzynki, a już niedługo w sprzedaży pojawi się ulepszony model 50.4HD-BT, z wysoką rozdzielczością ekranu i mapami z darmową aktualizacją. tech.wp.pl Project Ara: Google W Google trwają prace nad projektem Ara, modułowym smartfonem, który początkowo miał powstać pod auspicjami Motoroli, ale po tym jak Google sprzedało Motorolę Chińczykom, pracujący nad nim zespół Advanced Technology and Projects trafił bezpośrednio do Mountain View. Niedawno Google postanowiło przypomnieć o tym, że Project Ara żyje i ma się całkiem nieźle. tech.wp.pl Do zdominowanej przez - Kiedyś gry były tworzone głównie przez mężczyzn, bo takie było środowisko programistów. Kiedy więc ci tworzyli gry, to głównie oni byli bohaterami. I mogło się wydawać, że mężczyzna jest dominującą postacią w grach, ale to się stopniowo zmienia. Głównie dlatego, że gra coraz więcej różnych osób. Gry nie są już rozrywką dla mężczyzn w wieku 15-30 lat, bo teraz grają wszyscy. Coraz częściej w grach pojawiają się też silne bohaterki kobiece - mówi Paweł Kamiński z portalu Polygamia.pl. Budżety do produkcji gier często przypominają te, jak przy produkcji filmów. Ale też coraz więcej pojawia się niezależnych twórców i tym samym coraz głośniejszy jest głos kobiet.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Norwegowie kochają elektryczne

Norwegowie kochają elektryczne auta. Co trzeci taki samochód trafia właśnie tam

Prawie jedna piąta nowych samochodów sprzedawanych w Norwegii od początku tego roku to modele z napędem elektrycznym ...
POPRZEDNI WPIS →
Nic nie musisz

Nic nie musisz robić, a Twój internet przyspieszy. Świat czekał na to 15 lat

HTTP/2 już za kilka tygodni zastąpi znany od lat protokół HTTP. Na tę zmianę internauci czekali aż ...