-10
Największy kontenerowiec świata 
ruszył w pierwszy rejs do Gdańska

Największy kontenerowiec świata ruszył w pierwszy rejs do Gdańska

Największy i najnowocześniejszy na świecie kontenerowiec ruszył w dziewiczy rejs. 21 sierpnia zawinie do Gdańska, który będzie jedynym jego przystankiem nad Morzem Bałtyckim.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Sportowa kamera Manty: Sportowa kamerka Manta MM336, została zaprojektowana z myślą o osobach aktywnie uprawiających sporty, które chcą udokumentować swoje wyczyny i przeżycia. tech.wp.pl Użytkownicy Google Chrome Badania przeprowadzone przez firmę Google wśród użytkowników przeglądarek internetowych wskazują, iż posiadacze Chrome'a mniej przejmują się zagrożeniami czającymi się w sieci. tech.wp.pl Zamiast hejtować, dodaj Fundacja Dzieci Niczyje przygotowała kampanię społeczną "Dodaj znajomego". Akcja ma przeciwdziałać hejtowi i cyberprzemocy oraz pokazać ich negatywne skutki. - Wybieramy sobie ofiary najłatwiejsze do zaatakowania - mówiła we "Wstajesz i weekend" psycholog Maria Rotkiel. Policja dostanie pociski Pocisk wyposażony w znacznik GPS ma pomóc policji podczas pościgów samochodowych tech.wp.pl Grają o tron, Najlepszy sposób na promocję w dobie mediów społecznościowych to zwyczajne korzystanie z nich. Mało kto rozumie tę prawdę równie dobrze, jak obsada serialu "Gra o tron". Ich życie w sieci rozpala wyobraźnię fanów nie mniej niż serialowe seks i krew. Plumage: Windows Phone Natknęliśmy się na ciekawy koncept telefonu z systemem Windows Phone i sprzętową klawiaturą. Na zdjęciach wygląda ładnie, ale czy ma to sens? tech.wp.pl Windows XP nadal Co prawda Microsoft rok temu przestał wspierać Windowsa XP, jednak niektórzy zupełnie się tym faktem nie przejęli. 20 proc. wszystkich użytkowników systemu Windows nadal korzysta z wersji XP tech.wp.pl Amerykanie stworzyli najszybszy LM2 Streamliner będzie najszybszym samochodem na świecie - zapowiada jego producent, amerykańska firma Lyons Motor Car. Ma być zdolny do osiągnięcia setki w zaledwie 2,2 sekundy, a prędkość maksymalna - jaką zdoła rozwinąć - wyniesie około 467 km/h. Prototypowy egzemplarz zostanie pokazany na salonie samochodowym w Nowym Jorku w kwietniu.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Google'owi grozi postępowanie

Google'owi grozi postępowanie antymonopolowe

Google przedstawił „niewystarczające argumenty” komisji antymonopolowej Unii Europejskiej. Ta dalej uważa, że jego wyszukiwarka może łamać lokalne ...
POPRZEDNI WPIS →
Skąd się wzięło

Skąd się wzięło złoto? Wielka zagadka bliska rozwiązania

Zdaniem ekspertów z Harvard-Smithsonian Center for Astrophysics pochodzi ono ze zderzenia dwóch martwych gwiazd. ...