0
Najinteligentniejszy kask na świecie. Zarobił milion dolarów w 45 godzin

Najinteligentniejszy kask na świecie. Zarobił milion dolarów w 45 godzin

Kask Skully nazywany jest najinteligentniejszym kaskiem na świecie. Zamontowano w nim kamery, czujniki, połączenie bluetooth, internet, nawigację sterowaną głosem, odtwarzacz muzyki i oczywiście szereg systemów bezpieczeństwa.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Xiaomi przenosi dane Xiaomi, bardzo dynamicznie rozwijający się chiński producent smartfonów, postanowił przenieść dane części użytkowników z serwerów w Pekinie na serwery w USA i Singapurze. Skąd ta decyzja? tech.wp.pl Koniec ze spamem Konsument będzie miał 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość, będzie mu też łatwiej zwrócić towar zakupiony online. To główne zmiany, które na mocy ustawy o prawach konsumenta wejdą w życie 25 grudnia. Nowe przepisy zakazują również wysyłania reklamowych e-maili i telemarketingu osobom, które nie wyraziły na to zgody, co powinno ucieszyć konsumentów. tech.wp.pl NYT: Waszyngton nie USA odmawiają podpisania z Niemcami umowy antyszpiegowskiej, o co zabiegają władze w Berlinie. Poinformował o tym w poniedziałek dziennik "New York Times", powołując się na źródło w niemieckim rządzie. Ma 30 lat, Najmłodsza miliarderka w USA, która sukces finansowy zawdzięcza samej sobie, ma 30 lat i nie ukończyła studiów. Firma, którą założyła, może zmienić system opieki zdrowotnej w Stanach Zjednoczonych i pomóc milionom Amerykanów. Czy Zachód zna Alibaba, chiński gigant z branży e-handlu wejdzie dzisiaj na giełdę w Nowym Jorku. Debiut giełdowy będzie zapewne jednym z największych IPO w historii i może przewyższyć wartość oferty publicznej Facebooka sprzed dwóch lat. Alibaba ma szansę wskoczyć do czołówki wielkich firm z branży IT. Nie wiadomo tylko, czy firma odnajdzie się na rynkach, bo dla zachodniego konsumenta ta marka jest zupełnie obca - mówi Tomasz Popielarczyk z Antyweb. Bojkotuj okupantów. Ukraińcy Coraz większą popularnością wśród Ukraińców cieszy się aplikacja na smartfony ułatwiająca identyfikację i bojkot towarów pochodzących z Rosji - podaje BBC. To odpowiedź ukraińskich konsumentów na rosyjską aneksję Krymu w marcu. Z aplikacji "Bojkotuj okupantów" mogą korzystać użytkownicy smartfonów z systemem operacyjnym Android. Czy wiesz, jak Jeżeli korzystasz z wyszukiwarki Google, masz konto pocztowe na Gmailu, oglądasz filmy na YouTubie, a do tego wszystkiego w twojej kieszeni znajduje się smartfon z Androidem, to Google ma cię całkowicie w garści. Możesz sobie nawet nie zdawać sprawy, jak wiele wie o tobie ten informatyczny gigant. 
 tech.wp.pl Skimming, phishing, pharming. Tzw. skimming i phishing to coraz częściej spotykane metody, za pomocą których przestępcy okradają konta bankowe. W 2012 roku wykryto blisko 1900 fałszerstw dotyczących kopiowania kart magnetycznych - wynika z danych Komendy Głównej Policji.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Śmierć kosmicznego Frankensteina.

Śmierć "kosmicznego Frankensteina". Poradzieckie silniki i ukraińskie części

Rakieta Antares, która w środę widowiskowo zakończyła swój czwarty lot eksplozją tuż po starcie, to "kosmiczny Frankenstein". ...
POPRZEDNI WPIS →
Lenovo kupił Motorolę.

Lenovo kupił Motorolę. Za 3 mld dolarów

Największy na świecie producent komputerów osobistych - chiński koncern Lenovo - sfinalizował w czwartek przejęcie od Google'a ...