0
Najcenniejsza rzecz na świecie

Najcenniejsza rzecz na świecie "biorąc pod uwagę rozmiar i wagę"

Niewielki znaczek pocztowy "British Guiana 1 c Magenta" wydany w 1856 roku w Gujanie Brytyjskiej sprzedano na aukcji w Nowym Jorku za 9,5 mln dolarów. To ostatni istniejący egzemplarz.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Wkurza cię wolne Powolny bezprzewodowy internet w twojej ulubionej kawiarni wkrótce przejdzie do historii. Umożliwi to nowa technologia utrzymująca stałą prędkość w tzw. hotspotach bez względu na liczbę ich użytkowników. Narazie technologia testowana jest w Stanach Zjednoczonych. Szczęście w cieniu Tydzień rozpoczął się szczęśliwą informacją o narodzinach królewskiego potomka. Na Kate, Williama i ich syna opuszczających szpital czekali widzowie z całego świata. Już dzień później doszło do wstrząsającej katastrofy kolejowej w Hiszpanii. Zginęło w niej 78 osób. Przedstawiamy najciekawsze wideo tygodnia, w których dobre wiadomości splotły się z tragedią. Wybierze, zapakuje i Apteka przy szpitalu św. Barbary w Sosnowcu jako pierwsza w Polsce wzbogaciła się o automat do wydawania leków. Urządzenie samo wybiera, segreguje i paczkuje zalecone medykamenty. Powiadomi także o konieczności ich dokupienia. Niszczyć asteroidy - Rosyjska agencja kosmiczna przyjmuje nową strategię: będzie niszczyć asteroidy zmierzające w kierunku Ziemi. Ogłosił to nowy szef Roskosmosu Oleg Ostapienko. Czeka nas wyjątkowa W tym roku piątek 13 czerwca zbiega się z Miodową pełnią Księżyca. Ostatnio takie zjawisko miało miejsce w czerwcu 1919 roku, a kolejne prognozowane jest na 2098 rok. Nie tylko filmy. Film "The Interview" opowiadający o spisku na życie Kim Dzong Una wywołał wściekłość w Korei Północnej. Ale to nie jedyna rzecz wywołująca "nieopisane oburzenie" reżimu. Na "liście gniewu" Kima sporządzonej przez CNN znajdziemy jeszcze balony, k-pop oraz świąteczne choinki. Zuckerberg i szara Uwaga krytycy stylu ubierania się Marka Zuckerberga. Założyciel Facebooka z uporem godnym lepszej sprawy nosi tradycyjne szare koszulki, zamiast markowych garniturów. Okazuje się, że jest w tym głębszy sens. Zamrozili zmarłego guru, Wyznawcy sekty w północno-zachodnich Indiach zamrozili ciało zmarłego pod koniec stycznia guru Aszutoszy Maharadży, wierząc, że jest on w stanie głębokiej medytacji, kiedyś powróci do życia i nimi pokieruje.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Pozorny paradoks: dlaczego

Pozorny paradoks: dlaczego mniej lasów to mniej okoni?

Wylesianie przyczynia się do opadania do rzek i jezior mniejszych ilości ściółki, która stanowi ważny składnik pożywienia ...
POPRZEDNI WPIS →
To już ostatnie

To już ostatnie chwile wiosny. Lato przyjdzie w sobotę

Pomimo że mieliśmy już okazję w tym roku przypomnieć sobie czym są letnie upały, to dopiero w ...