0
Na e-zakupach kartą nie zapłacimy. Przez KNF

Na e-zakupach kartą nie zapłacimy. Przez KNF

Do końca stycznia 2015 r. banki będą musiały wprowadzić rekomendacje Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie transakcji internetowych – informuje „Dziennik Gazeta Prawna”.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Susły zasiedlą łąki. Kilkadziesiąt susłów moręgowanych wypuszczą w piątek na łąki w Rościsławicach (woj. dolnośląskie) ekolodzy z Polskiego Towarzystwa Ochrony Przyrody "Salamandra". Chcą przez to zwiększyć populację gryzoni, które w Polsce dawno wyginęły. Zwierzęta pochodzą z Węgier i Słowacji, a hodowane są w poznańskim zoo. Wodospad jako obiekt Will Gadd wspinał się po oblodzonej ścianie wodospadu Niagara. Zobacz emocjonujący film, na którym człowiek "uciera nosa" samej naturze. Waży 26 kg, Najsławniejsza fotografka gwiazd doczekała się wielkiego albumu na miarę swojego wielkiego talentu. Książka "Annie Leibovitz" liczy 500 stron, waży 26 kilogramów - jest tak duża, że na wyposażeniu ma specjalny stolik, by można ją było oglądać. Mimo gigantycznych gabarytów nie udało się jej pokonać najcięższej publikacji świata, która jest również najdroższa. Był na dnie, Robert Downey Jr. to najlepiej opłacany aktor na świecie. W rok zgarnął 75 milionów dolarów i zrzucił Toma Cruise'a z pierwszego miejsca rankingu amerykańskiego "Forbesa". Udało mu się to dzięki kasowym sukcesom dwóch filmów, w których zagrał ważne role: "Avengers" i "Iron Man 3". Co ciekawe, w ubiegłym roku nie załapał się na tę samą listę. Próbki z misji Teoria wielkiego zderzenia Ziemi z inną planetą została ostatecznie udowodniona. Niemieccy naukowcy znaleźli dowody na istnienie Teji - planety, z którą kilka miliardów lat temu zderzyła się Ziemia, w efekcie czego powstał Księżyc. Pierwsza kaczka. 10-letnia Gdy stylistka Susannah Constantine opublikowała fotografię swojej córki, została ostro skrytykowana przez obrońców praw zwierząt i internautów. Na zdjęciu 10-letnia dziewczynka trzyma w ręce martwą kaczkę, a twarz ma ubrudzoną krwią. Chmura słonecznej plazmy Ostatnie badania naukowców wykazały, że fala uderzeniowa jednej z ostatnich potężnych eksplozji na Słońcu minęła Ziemię o włos. Jej rozmiary i siła były zdolne rozpętać burzę magnetyczną na miarę tej z roku 1859, kiedy to indukowany przez naładowane cząsteczki prąd był na tyle silny, że sprzęt elektryczny działał bez podłączenia do gniazdka. NASA chce zaludnić Nie tylko Mars jest wyzwaniem dla naukowców. Badacze z amerykańskiej agencji kosmicznej nie wykluczają zaludnienia innych planet, w tym Wenus. Mimo że, warunki na jej powierzchni nie są najlepsze, to zasiedlanie Planety Miłości ma naukowe uzasadnienie.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Skrytykowała córki Obamy

Skrytykowała córki Obamy za "zbyt krótkie" spódniczki. Przeprosiła i odeszła

Córki Baracka Obamy na corocznej uroczystości ułaskawienia indyka z okazji Święta Dziękczynienia pojawiły się w dość krótkich ...
POPRZEDNI WPIS →
Hawking kontra Bond.

Hawking kontra Bond. Znany fizyk marzy o karierze filmowej

Autor teorii o czarnych dziurach zdradził, że chciałby zostać czarnym charakterem w filmie o agencie 007. Stephen ...