-10
My pokazujemy, Wy wygrywacie. 
Do zgarnięcia 9 tysięcy, a czasu coraz mniej!

My pokazujemy, Wy wygrywacie. Do zgarnięcia 9 tysięcy, a czasu coraz mniej!

Trąba powietrzna porywająca autokar, ekstremalna budowa molo, wędkarz uwięziony na krze, snowboardzista z impetem wjeżdżający w narciarza i akcja ratunkowa na Giewoncie. To nagrania, które w ubiegłych latach trafiły na Kontakt 24, a potem zwyciężyły na festiwalu Off Plus Camera w Krakowie. Teraz do tego grona może dołączyć również Twój film! Spiesz się jednak, bo czasu na zgarnięcie 9 tysięcy złotych pozostaje coraz mniej.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Ukradli od Adobe Na początku informowano nas, że cyberprzestępcy ukradli Adobe "tylko" kilka milionów haseł. Jednak, jak się okazuje, przejęto ich co najmniej 50-krotnie więcej: złodzieje mają ich ponad 150 milionów! tech.wp.pl Rosyjscy hakerzy szpiegowali Rosyjscy hakerzy, prawdopodobnie pracujący na zlecenie władz w Moskwie, wykorzystywali nieznaną dotąd lukę w systemie operacyjnym Windows do szpiegowania m.in. zagranicznych instytucji, w tym polskiej firmy energetycznej - podał we wtorek "The Washington Post". Według Reutersa zaatakowane zostały komputery należące do pracowników NATO, Unii Europejskiej, rządu Ukrainy oraz przedsiębiorstw z sektora energetycznego i telekomunikacyjnego. Lądownik Philae będzie Naukowcy z ESA nie będą już szukać uśpionego lądownika Philae, który w listopadzie 2014 roku osiadł na na komecie 67P/Czuriumow-Gierasimienko. Badacze mają nadzieję, że maszyna sama da o sobie znać, kiedy jej akumulatory się naładują. Chiny chcą jeszcze Wygląda na to, że ani kilkumilionowa armia płatnych trolli, ani ustawodawstwo, które zakazuje "rozsiewania plotek online", ani nawet wszechobecna cenzura, nie wystarczą do do tego, by rządząca za "Wielkim Chińskim Firewallem" partia, czuła się pewnie w internecie. tech.wp.pl Język programowania dla Na świecie jest niewielu twardzieli, którzy mogliby mierzyć się z Arnoldem Schwarzeneggerem. I nie chodzi nawet o siłę mięśni, która nie jest przecież wieczna – Arnie stał się w pewnym sensie postacią kultową. I doczekał się nawet własnego języka programowania. tech.wp.pl Eksperci: leki biopodobne Tzw. leki biopodobne są tak samo bezpieczne w użyciu i wykazują te same korzyści terapeutyczne, co biologiczne leki innowacyjne – powiedział we wtorek na konferencji w Warszawie wiceminister zdrowia Igor Radziewicz-Winnicki. Pod żadnym pozorem Szukasz super okazji? Te ogłoszenia mogą cię zainteresować. Używany iPhone 5, pokój w centrum do wynajęcia albo Golf IV 1.9 TDI, a wszystko to w naprawdę niskich cenach. Jeśli w internecie natknąłeś się na takie oferty lepiej omiń je szerokim łukiem. Facebook zalała nowa fala scamu, na który nabiera się mnóstwo internautów. tech.wp.pl Dr Facebook przyjrzy Facebook wie już, co przyciąga naszą uwagę i kim są nasi znajomi. Wkrótce może także poznać stan naszego zdrowia - donosi Reuters. Firma pracuje nad aplikacją, dzięki której chorzy będą mogli wymieniać spostrzeżenia na temat swoich dolegliwości.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Chcą rozmnożyć dąb

Chcą rozmnożyć dąb "Bartek" metodą in vitro

Naukowcy i leśnicy chcą zbadać i sklonować jedno z najstarszych drzew w Polsce - prawie 700-letni dąb ...
POPRZEDNI WPIS →
Mars, Ziemia, Słońce

Mars, Ziemia, Słońce we wtorek w jednym szeregu. To zdarza się raz na 2 lata

Ciekawe ustawienie ciał niebieskich będziemy mogli podziwiać we wtorek. Około godz. 22 Mars znajdzie się dokładnie naprzeciwko ...