0
Muzułmańska panna młoda złożyła hołd ofiarom zamachu w Sydney

Muzułmańska panna młoda złożyła hołd ofiarom zamachu w Sydney

Muzułmanka Manal Kassem przerwała swój ślub, by pojechać w miejsce, gdzie mieszkańcy Sydney oddają hołd zakładnikom zabitym w kawiarni w centrum miasta. Gdy kobieta składała tam swój ślubny bukiet, zebrany tłum bił jej brawo.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Jak yeti łapie Już kilka tysięcy osób obserwuje na Twitterze konto @BostonYeti2015. Dokumentuje ono wędrówki tajemniczej białej postaci po ulicach Bostonu. Czy na wielkie miasto wraz ze śniegiem spadł yeti? Jak radzić sobie Rady od podróżnika, który pieszo podróżował po Saharze to cenne wskazówki. Proste i jasne - nośmy się na modłę żołnierzy Legii Cudzoziemskiej, pijmy sporo wody i unikajmy ekspozycji na pełnym słońcu. Święty Mikołaj w Na co dzień mieszka w Rovaniemi w Laponii, jednak już niedługo wyruszy w podróż po całym świecie, aby obdarować dzieci prezentami. Przed podjęciem tych ważnych obowiązków Święty Mikołaj znalazł czas na specjalną wizytę w Polsce i w studiu "Wstajesz i wiesz". Okazało się, że oprócz tego, że jest niezwykle sympatyczny, ma również talent do języków obcych - płynnie porozumiewa się po polsku. Bobry uratowały wioskę Mieszkańcy rosyjskiej wsi Bobrowka od kilku lat z niepokojem obserwowali wysychające okoliczne jeziora i źródła. Przed narastającym problemem uratowała ich rodzina bobrów, robiąc to, w czym bobry są najlepsze. To dziś. Trzeci Jest taka liczba, która ma swoje święto. To pi, definiowana między innymi jako stosunek obwodu do średnicy koła. Jej urodziny przypadają co roku 14 marca. Tym razem jednak – zdaniem internautów – są szczególne. Zwłaszcza o godz. 9:26:53. Aktywna plama słoneczna Dotychczas mało aktywna plama na Słońcu pokazuje na co ją stać. W przeciągu ostatnich dwóch dni wyemitowała dwa potężne rozbłyski, których wpływ zaobserwujemy w naszej atmosferze. Spostrzegawczemu reporterowi Kontaktu Meteo udało się sfotografować plamę z powierzchni Ziemi. Do końca obecnego Co 10 lat sezon sezon topnienia pokrywy lodowej Arktyki wydłuża się o kilka dni - donoszą naukowcy z NASA i z National Snow and Ice Data Centre. Istnieje ryzyko, że do końca obecnego stulecia Ocean Arktyczny latem będzie całkowicie pozbywać się lodu. Bezkarne spacery z Od północy w stolicy USA Waszyngtonie każdy, w tym pierwszy obywatel Barack Obama, może legalnie przejść ulicą nawet z uncją marihuany (ok. 28,3 g), pochwalić się nią znajomym, wymachiwać przed przechodniami, a i tak nie zostanie za to zatrzymany przez policję. W Dystrykcie Kolumbii od czwartku posiadanie tego narkotyku nie jest już bowiem karalne. Depenalizacja nie oznacza jednak legalizacji.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
O mały włos

O mały włos od śmierci. Ratownicy ocalili sześćdziesięciolatka od śmierci na bagnach

Chińscy strażacy ocalili od śmierci przez utonięcie starszego mężczyznę. Odebrawszy zgłoszenie o incydencie, ratownicy pojechali uzbrojeni w ...
POPRZEDNI WPIS →
Trefny euro zamiast

"Trefny euro" zamiast strefy euro. Lapsus Donalda Tuska

W jednym z wpisów Donalda Tuska na Twitterze zamiast "strefy euro" pojawił się "trefny euro". Być może ...