-2
Wklejono 2012-12-30 18:16
Monopoly

Monopoly

Monopoly to jedna z najpopularniejszych gier planszowych na świecie. Według Hasbro, producenta Monopoly, ponad siedemset pięćdziesiąt milionów ludzi gra w tę grę. Jest kilka rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli chcesz zostać wielkim bankierem w Monopoly. Jak myślisz, zadaniem bankiera jest radzenie sobie z pieniędzmi. Pierwszą rzeczą, którą bankier musi zrobić, to dać każdemu graczowi ich pieniądze początkowe. Pieniądze na rozpoczęcie wynoszą 1500 dolarów, ale muszą zostać podzielone na następujące części.
2x - 500 dolarów rachunki
2x - 100 dolarów rachunki
2x - 50 dolarów rachunki
6x - 20 dolarów rachunki
5x - 10 dolarów rachunki
5x - 5 dolarów w bonach
5x - 1 dolar na rachunki
Bankier będzie również musiał zapłacić każdemu graczowi 200 dolarów za każdym razem, gdy przejdzie on pole start. To jest łatwe do zapamiętania, ale należy wszystkim graczom dać 200 dolarów. Bankier jest także odpowiedzialny za zbieranie pieniędzy, gdy gracze zakupią nieruchomości. Gdy gracz zatrzymał się na nieruchomości, może ją kupić w cenie notowanej na planszy. Jeżeli gracz nie zdecyduje się na zakup nieruchomości, to idzie ona na aukcję.


Zobacz inne informacje z kategorii
Monopoly Monopoly to jedna z najpopularniejszych gier planszowych na świecie. Według Hasbro, producenta Monopoly, ponad siedemset pięćdziesiąt milionów ludzi gra w tę grę. Jest kilka rzeczy, które musisz wiedzieć, jeśli chcesz zostać wielkim bankierem w Monopoly. Jak myślisz, zadaniem bankiera jest radzenie sobie z pieniędzmi. Pierwszą rzeczą, którą bankier musi zrobić, to dać każdemu graczowi ich pieniądze początkowe. Pieniądze na rozpoczęcie wynoszą 1500 dolarów, ale muszą zostać podzielone na następujące części. 2x - 500 dolarów rachunki 2x - 100 dolarów rachunki 2x - 50 dolarów rachunki 6x - 20 dolarów rachunki 5x - 10 dolarów rachunki 5x - 5 dolarów w bonach 5x - 1 dolar na rachunki Bankier będzie również musiał zapłacić każdemu graczowi 200 dolarów za każdym razem, gdy przejdzie on pole start. To jest łatwe do zapamiętania, ale należy wszystkim graczom dać 200 dolarów. Bankier jest także odpowiedzialny za zbieranie pieniędzy, gdy gracze zakupią nieruchomości. Gdy gracz zatrzymał się na nieruchomości, może ją kupić w cenie notowanej na planszy. Jeżeli gracz nie zdecyduje się na zakup nieruchomości, to idzie ona na aukcję.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Hotel Burj Al

Hotel Burj Al Arab

Hotel Burj Al Arab w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w przeciwieństwie do innych budynków, jakie można ...
POPRZEDNI WPIS →
Mozilla firefox

Mozilla firefox

Którą wyszukiwarkę lepiej wybrać Mozillę firefox czy Internet explorer? Wydaje się, że to pytanie zadawane jest od 2000 ...