-6
Modlitwa mobilnych wyznawców

Modlitwa mobilnych wyznawców

Kostka do gry DICE+ oraz aplikacja "Modlitwa w drodze" bazująca na Ewangelii, to niektóre z eksponatów prezentowanych przez prawie 70 wystawców na I Targach Mobilnych na Stadionie Narodowym w Warszawie. 60 prelegentów, 3 tys. zarejestrowanych gości, wykłady, spotkania, stoiska - te atrakcje czekają w sobotę.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Cyberataki na elektrownie Rosyjscy hakerzy tylko w ciągu ostatnich miesięcy zaatakowali stronę polskiego prezydenta i Giełdy Papierów Wartościowych, wykradli tajne dokumenty NATO i włamali się do największych banków w Stanach Zjednoczonych. Czy ich celem mogą stać się elektrownie atomowe? Ataki na systemy zabezpieczeń atomówek już się zdarzały. Twitter zmienia reguły. Amerykański portal społecznościowy Twitter ustąpił pod naciskiem francuskich sądów oraz organizacji broniących praw człowieka i poinformował, że udostępnił dane autorów wpisów antysemickich. Waga, która synchronizuje Withings WS-50 to nietypowy gadżet dla zagorzałych miłośników nowych technologii - waga łazienkowa, która synchronizuje się ze smartfonami z Androidem i iOS. tech.wp.pl Samsung wprowadza zakrzywiony Samsung wprowadza do oferty zakrzywiony, panoramiczny monitor SE790C. Urządzenie wyświetla obraz w rozdzielczości ULTRA‑WQHD na ekranie o przekątnej 34 cali. tech.wp.pl Berlin i Paryż Samoloty bezzałogowe to ważny z punktu widzenia bezpieczeństwa europejskiego rodzaj broni - napisali ministrowie obrony narodowej Niemiec i Francji w liście do szefowej unijnej dyplomacji Catherine Ashton. Tym samym wezwali do ogólnoeuropejskiego rozwiązania kwestii dopuszczenia tych maszyn do lotów. Sposób na darmową NaviExpert rozpoczyna właśnie kolejną edycję programu „Przedłuż sobie”, w ramach którego każda godzina jazdy z włączoną aplikacją NaviExpert wraca do użytkownika w postaci dwóch godzin, sumujących się w formie dodatkowego abonamentu. W najnowszej edycji poza użytkownikami Androida, z programu skorzystać mogą także użytkownicy urządzeń z systemami Windows Phone i iOS. tech.wp.pl CyanogenMod ma już CyanogenMod, najpopularniejszy modyfikowany wariant Androida, który zainstalować można w smartfonach na własną rękę, ma już ponad 10 milionów aktywnych użytkowników. tech.wp.pl Denerwują cię reklamy Jeśli masz dość reklam kontekstowych od Google, to już teraz możesz się od nich uwolnić. Firma wychodzi naprzeciw użytkownikom i umożliwia po uiszczeniu opłaty wyłączenie reklam na ulubionych stronach www.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
MtGox znalazł bitcoiny

MtGox znalazł bitcoiny warte prawie 120 mln dolarów

MtGox, była największa giełda wirtualnej waluty na świecie poinformowała w piątek, że 7 marca znaleziono 200 tys. ...
POPRZEDNI WPIS →
Polska technologia wyedukuje

Polska technologia wyedukuje chińskich uczniów

Polska technologia w książkach i kursach edukacyjnych dla chińskich dzieci. Gdańska firma Young Digital Planet podpisała kontrakt ...