0
Modelki prezentujące bieliznę nie muszą być idealne?

Modelki prezentujące bieliznę nie muszą być idealne? "Body for Every Body"

Modelki prezentujące bieliznę Victoria Secret nie muszą być idealne? Takie głosy pojawiły się po tym, jak firma miała zmienić swój dawny slogan reklamowy "The Perfect Body" na bardziej przyjazny dla kobiet o innych figurach niż modeli - "A Body for Every Body".


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Łódź omal nie Lej krasowy tym razem utworzył się w maleńkim Dunedin obok Tampy na Florydzie. W ogrodzie jednej z posiadłości pojawiła się dziura głębokości kilku metrów. Zapadlisko stale się powiększa. Miliard dolarów to Żona potentata naftowego Harolda Hamma odrzuciła czek wart prawie miliard dolarów, który otrzymała w ramach ugody w sprawie rozwodowej. Kobieta odwołała się od wyroku, gdyż jej zdaniem w ugodzie jest sporo błędów, a majątek małżonka jest wart dużo więcej. Bóbr szukał nowego Migrujący w poszukiwaniu nowego miejsca do życia bóbr zabłądził w okolicach Grunwaldu. Zestresowane zwierzę trafiło do ośrodka rehabilitacji. Po kilkudziesięciu godzinach obserwacji leśnicy wypuścili je na wolność. Dziewicze poczęcie pytonicy Pytonica o imieniu Thelma z Louisville Zoo w Kentucky to prawdziwie niezależna samiczka. Zoolodzy potwierdzili, że poczęła potomstwo bez udziału samca. To pierwsze takie narodziny wśród pytonów. Zmienić domy z Słowacki artysta Tomasz Dzadon postanowił w nietypowy sposób zwrócić uwagę na zachodzące wokół nas zmiany. Na dachu 13-piętrowego postkomunistycznego bloku w Koszycach umieścił drewniane domki. Projekt ma wskazać, jak na przestrzeni lat zmienia się przestrzeń, w której żyjemy i jak ważną część historii stanowi architektura. Wyciągnęli wrak z Wrak amerykańskiego bombowca Douglas A-20 został wydobyty z dna Bałtyku i ustawiony w porcie Marynarki Wojennej w Gdyni. Akcja trwała kilkanaście godzin i była utrzymywana w ścisłej tajemnicy. W poniedziałek Narodowe Muzeum Morskie potwierdziło, że amerykański bombowiec został wydobyty i znajduje się w Porcie Wojennym w Gdyni. Olimpijska pochodnia już Rakieta Sojuz po sześciu godzinach lotu zacumowała do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Na jej pokładzie oprócz trzyosobowej załogi znajduje się pochodnia olimpijska. Ze względów bezpieczeństwa niezostanie co prawda zapalona, ale za to w sobotę po raz pierwszy w historii znajdzie się bezpośrednio w przestrzeni kosmicznej. Zdjęcie Roku według Obserwatorium Ziemi NASA po raz kolejny wyłoniło najlepsze 32 zdjęcia satelitarne naszej planety wykonane w 2013 roku. Zwycięskim "strzałem" okazała się fotografia "Śladami Wysp Kanaryjskich".
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Steve Wozniak: iPhone

Steve Wozniak: iPhone 6 pojawił się o trzy lata za późno. Apple stracił na tym

iPhone 6 pojawił się na rynku o 3 lata za późno, uważa jeden ze współzałożycieli Apple Steve ...
POPRZEDNI WPIS →
Ziemskie bieguny niedostępności.

Ziemskie bieguny niedostępności. Nowe miejsca do zdobycia?

Ziemia ma co najmniej kilka biegunów. Poza tymi najbardziej znanymi, geograficznymi, wyróżnia się również m.in. bieguny niedostępności. ...