0
Modelki prezentujące bieliznę nie muszą być idealne?

Modelki prezentujące bieliznę nie muszą być idealne? "Body for Every Body"

Modelki prezentujące bieliznę Victoria Secret nie muszą być idealne? Takie głosy pojawiły się po tym, jak firma miała zmienić swój dawny slogan reklamowy "The Perfect Body" na bardziej przyjazny dla kobiet o innych figurach niż modeli - "A Body for Every Body".


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Szukał krawata na Niecodzienny gest pracownika amerykańskiego sklepu poruszył internautów. Sprzedawca nie tylko pomógł nastoletniemu klientowi w wyborze krawata, ale także w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej. Historią zainteresowały się amerykańskie media. Pracownicy aktywni w Aż 56 proc. pracowników aktywnie broni swojej firmy przed krytyką w internecie. Ale, co ciekawe, tylko czterech na 10 zatrudnionych wie, czym zajmuje się ich pracodawca - wynika z badania Weber Shandwick. Krąży wokół chłodniejszej Podczas ostatniego spotkania Amerykańskiego Towarzystwa Astronomicznego naukowcy z NASA podzielili się najnowszym odkryciem. Teleskop Keplera dostrzegł osiem egzoplanet, z których trzy znajdują się w tzw. ekosferze, czyli w bezpiecznej odległości od macierzystej gwiazdy. Jeden z tych obiektów do złudzenia przypomina Ziemię. W Europie rowery Na 28 państw będących członkami Unii Europejskiej, w 26 rowery sprzedają się lepiej niż samochody. Popularność dwóch kółek przestała być domeną krajów Europy Północnej - jednoślady idą jak świeże bułeczki także we Włoszech. Caroline Wozniacki zaręczona Tenisistka Caroline Wozniacka i jej chłopak były lider światowego rankingu golfistów Rory McIlroy postanowili uczcić nowy rok zaręczynami. O dobrej nowinie poinformowali na Twitterze. Bójka Drag Queen W tvn24.pl przedstawiamy najciekawsze wideo mijającego tygodnia. Wybierzcie najlepsze z nich. Przełom w biologii? Mężczyźni i kobiety nie myślą tak samo. Choć wiele osób się z tym nie zgadza, to dr Ragini Verma z Uniwersytetu Pensylwania dowiodła, że kobiety mają lepszą pamięć, łatwiej adaptują się społecznie, a także dużo lepiej radzą sobie z wykonywaniem kilku czynności jednocześnie. Natomiast mężczyźni mają m.in. bardziej rozwinięte zdolności przestrzenne. Wszystko przez to, że nasze mózgi pracują inaczej. Był na dnie, Robert Downey Jr. to najlepiej opłacany aktor na świecie. W rok zgarnął 75 milionów dolarów i zrzucił Toma Cruise'a z pierwszego miejsca rankingu amerykańskiego "Forbesa". Udało mu się to dzięki kasowym sukcesom dwóch filmów, w których zagrał ważne role: "Avengers" i "Iron Man 3". Co ciekawe, w ubiegłym roku nie załapał się na tę samą listę.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Steve Wozniak: iPhone

Steve Wozniak: iPhone 6 pojawił się o trzy lata za późno. Apple stracił na tym

iPhone 6 pojawił się na rynku o 3 lata za późno, uważa jeden ze współzałożycieli Apple Steve ...
POPRZEDNI WPIS →
Ziemskie bieguny niedostępności.

Ziemskie bieguny niedostępności. Nowe miejsca do zdobycia?

Ziemia ma co najmniej kilka biegunów. Poza tymi najbardziej znanymi, geograficznymi, wyróżnia się również m.in. bieguny niedostępności. ...