1
Mocny głos Emmy Watson o feminizmie. Hakerzy grożą publikacją jej nagich zdjęć

Mocny głos Emmy Watson o feminizmie. Hakerzy grożą publikacją jej nagich zdjęć

Emma Watson na forum ONZ apelowała kilka dni temu o pomoc ze strony mężczyzn w walce o równość płci. Teraz aktorka, znana m.in. z serii filmów o Harrym Potterze, stała się celem ataku hakerów. Grożą jej oni publikacją w sieci kompromitujących ją zdjęć.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Ocalili ropuchę z Weterynarze z zoo w Houston przeprowadzili operację amputacji u ropuchy z ginącego endemicznego gatunku. Palce płaza były zaatakowane przez nowotwór. Bruksela nie chce Komisja Europejska zdecydowanie zaprzeczyła twierdzeniom niektórych mediów, jakoby planowała wprowadzić przepisy, mówiące ile wody mogą zużywać spłuczki w toaletach i pisuarach. Komisja zamierza jedynie zaproponować kryteria, jakie muszą spełniać toalety, by otrzymać ekologiczne logo. Tak wyglądały ostatnie Grał w golfa, bawił się z córką, wybrał się na rejs i spotkał z przyjaciółmi - tak w skrócie wyglądały wakacje 35. prezydenta Stanów Zjednoczonych w Cape Cod. Cztery miesiące później John F. Kennedy zginął z rąk zamachowca. Złamał palec XIV-wiecznej Do niecodziennego incydentu doszło w muzeum dell'Opera del Duomo we Florencji. Jeden z turystów - Amerykanin - zniszczył XIV-wieczny posąg. A dokładniej jego część - palec prawej ręki. Wszystko dlatego, że go dotknął. Wil może latać. Alan Lawrence opublikował serię zdjęć, na których jego najmłodsze dziecko "lata". Chłopiec urodził się z zespołem Downa, a jego ojciec poprzez przerobione komputerowo zdjęcia chce pokazać, że "ludzie upośledzeni mogą robić wszystko o czym marzą". Fotografie mają pojawić się w specjalnym kalendarzu. X Factor: Wojewódzki Pełen emocji i zwrotów akcji siódmy odcinek programu "X Factor" za nami. Kto przeszedł do kolejnego etapu, a kto musiał pożegnać się z telewizyjnym show? Sprawdźcie sami. Kalifornia bije rekordy Tak ciepłego marcowego weekendu Kalifornia nie pamięta od 60 lat. Od piątku padają tam rekordy temperatury. Termometry pokazują ponad 30 st. C. Pokazuje dzieciom z Jono Lancaster od dziecka cierpi na zespół Treachera Collinsa, wadę genetyczną, która objawia sie niedorozwojem kości czaszki. Będąc dzieckiem nie akceptował swojego wyglądu. Teraz nie pozwala, by choroba go ograniczała. Dodatkowo spotyka się dziećmi cierpiącymi na to samo schorzenie. Inspiruje je i pokazuje jak żyć pełnią życia.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Piep***ć to. Odchodzę.

"Piep***ć to. Odchodzę". Rzuciła pracę na wizji

Prezenterka lokalnej telewizji w USA wprawiła widzów w osłupienie. W trakcie programu na żywo przyznała się do ...
POPRZEDNI WPIS →
Zielone kule zaciekawiają

Zielone kule zaciekawiają w Sydney. Wyrzucił je ocean

W ostatnich dniach na piaszczystych wybrzeżach australijskiego Sydney pojawiły się tajemnicze zielone kule. Budzą ciekawość nie tylko ...