2

"Miliard dolarów to za mało". Odrzuciła ogromny czek za rozwód

Żona potentata naftowego Harolda Hamma odrzuciła czek wart prawie miliard dolarów, który otrzymała w ramach ugody w sprawie rozwodowej. Kobieta odwołała się od wyroku, gdyż jej zdaniem w ugodzie jest sporo błędów, a majątek małżonka jest wart dużo więcej.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Nie każdego dnia Co się dzieje, gdy w bagażniku wozi się węża? Przekonała się o tym pewna Amerykanka, a przede wszystkim jej mechanik samochodowy. Pokazała duże piersi, Nicki Minaj, jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd amerykańskiego showbiznesu, pokazała piersi na okładce amerykańskiego magazynu "Rolling Stone". I choć w wywiadzie zdradziła kilka szokujących szczegółów ze swojego życia, internauci komentują wyłącznie jej olbrzymi biust. Zbudowali rower wodny Dwaj czescy podróżnicy - Honza Kara i Jakub Bures - zamierzają odbyć wspólną podróż na nietypowym środku transportu - rowerze wodnym, który zbudowali z plastikowych butelek, kilku desek i rowerowych pedałów. Chcą na nim pokonać prawie 900 km rzeki Łaby. Start już w sobotę. Jak Niemcy marnują Ponad miliard godzin miesięcznie spędzają przed komputerami nasi zachodni sąsiedzi - wyliczyła firma analityczna comScore. Najwięcej czasu pochłania przeglądanie portali społecznościowych, a najmniej - sportowych. Tego dnia zwyciężyło Zimowy, chłodny poranek. Na jednej z poznańskich ulic dwóch chłopców próbuje przeskoczyć mur, za który wpadła im piłka. Bez powodzenia. W końcu o pomoc proszą przechodniów. Czy któryś zdecyduje się pomóc bezradnym chłopcom? Sprawdziło to Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Akeel zginął podczas Jedną z ofiar zamachu na Muzeum Bardo w Tunisie stał się pies tunezyskich sił specjalnych. Zwierzę zginęło w czasie wymiany ognia pomiędzy napastnikami a siłami bezpieczeństwa. Jego odwaga została doceniona przez tłum zebrany przed budynkiem muzeum. Lawa z wulkanu Aktywność wulkanu Kilauea na hawajskiej Wielkiej Wyspie zmniejszyła się. W ciągu dziesięciu godzin gorący potok pokonał niecałe 50 m. Nie oznacza to jednak, że jest bezpiecznie. Lawa podąża w kierunku centrum handlowego w Pahoa. Po drodze do Zanim na początku sierpnia dotrą do Szczecina, zapierające dech w piersiach wielkie żaglowce biorące udział w słynnych regatach Tall Ships Races odwiedzają inne europejskie miasta portowe. Teraz znajdują się w fińskich Helsinkach.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Krąży wokół chłodniejszej

Krąży wokół chłodniejszej gwiazdy, do złudzenia przypomina Ziemię

Podczas ostatniego spotkania Amerykańskiego Towarzystwa Astronomicznego naukowcy z NASA podzielili się najnowszym odkryciem. Teleskop Keplera dostrzegł osiem ...
POPRZEDNI WPIS →
Osuwisko w Austrii

Osuwisko w Austrii pochłania dom. Sąsiednie są zagrożone

Ze zbocza wzgórza w Linz w Austrii zaczęła osuwać się mokra ziemia. Jeden dom został zaklasyfikowany do ...