0
Microsoft przejmuje Minecraft. Zapłacił 2,5 mld dolarów

Microsoft przejmuje Minecraft. Zapłacił 2,5 mld dolarów

Microsoft kupił Mojang, twórcę popularnej gry Minecraft. Firma potwierdziła nieoficjalne informacje pojawiające się w ostatnim czasie w mediach. Wartość kontraktu to 2,5 mld dolarów.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Nokia: sprzedaż rośnie, Nokia opublikowała swoje wstępne sprawozdanie finansowe za drugi kwartał bieżącego roku. Dobre wieści: sprzedaż Lumii cały czas rośnie. Niestety Nokia nadal nie zarabia. tech.wp.pl HTC One Max: Tajwański producent nie poprzestaje na sukcesie swojego flagowego smarfona i oprócz produkcji jego mniejszej wersji, One Mini, ma zamiar także stworzyć jeszcze większy model - One Max. tech.wp.pl Pierwszy w Polsce Kierowcy i pasażerowie, którzy ulegli ciężkiemu wypadkowi, najczęściej otrzymują od ubezpieczyciela przede wszystkim rekompensatę finansową. Tymczasem oprócz wypłaty odszkodowania potrzebują opieki, rehabilitacji medycznej i przywrócenia ich do życia w społeczeństwie. Podopieczni Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym mają do dyspozycji egzoszkielet EKSO, jedno z najnowocześniejszych urządzeń rehabilitacyjnych. tech.wp.pl Ponad 12 mln Co najmniej 12 milionów urządzeń może być zagrożone atakami hakerów w wyniku wykrycia dziur w systemach zabezpieczeń routerów, które eksperci nazwali Ciasteczkiem nieszczęścia (Misfortune Cookie). Sprawa wydaje się być poważna, ponieważ dotyczy modeli różnych producentów. Zagrożenie dotyczy nie tylko komputerów i urządzeń przenośnych lecz również automatyki domowej. tech.wp.pl Hakerzy zaatakują Londyn? W ciągu najbliższych kilku miesięcy hakerzy będą atakowali systemy komputerowe brytyjskich banków, usiłując wykraść informacje o milionach klientów. Tym razem nie muszą jednak obawiać się policji - chodzi o całkiem legalne przetestowanie zabezpieczeń w bankach. Śmierć nie zmobilizowała General Motors robi wiele, żeby dotrzeć do swoich klientów. Tym razem używa kart upominkowych o wartości 25 dolarów, aby zachęcić ponad milion właścicieli samochodów wezwanych do warsztatów z powodu wadliwej stacyjki do naprawy aut. Do tej pory naprawiono bowiem jedynie połowę z 2,6 mln wezwanych samochodów. I to pomimo faktu, że z awarią powiązana jest śmierć 30 osób. Niemiecki sąd zezwolił Niemiecki sąd nakazał dostawcy internetu ujawnienie danych ponad 20 tys. użytkowników RedTube - jednego z serwisów oferujących treści pornograficzne - informują media w Niemczech. Prawnicy określają tę decyzję jako "wielki błąd". Ładowarki do tabletu Fińska firma Nokia wydała w czwartek ostrzeżenie dla 30 tys. użytkowników tabletu Lumia 2520. Zaapelowała, by nie używali ładowarki do tego urządzenia, gdyż grozi to porażeniem prądem.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Auto z drukarki

Auto z drukarki 3D. Pojedzie 60 km/h i ma mniej niż 50 części

Drukarki 3D wkraczają do motoryzacji. W Chicago właśnie zaprezentowano pierwsze w historii wydrukowane auto. Samochód o nazwie ...
POPRZEDNI WPIS →
Moto X już

Moto X już w sprzedaży. Z kim będzie walczyć o rynek?

Od dziś można zamawiać nową motorolę Moto X - poinformowała firma na swoim blogu. Także dziś będzie ...