-12

"Mężczyźni proszą mnie, bym zdjęła ubrania". Awatar 10-latki w kampanii przeciw pedofilii

"Mam na imię Sweetie i mam 10 lat. Mieszkam na Filipinach. Każdego dnia muszę siadać przed kamerą i rozmawiać z mężczyznami. Tak jak dziesiątki tysięcy innych dzieci" - mówi 10-latka, dzięki której holenderskiej grupie aktywistów udało się przechwycić dane ponad tysiąca domniemanych pedofilów. Dziewczynka nie jest jednak prawdziwa - została wykreowana wyłącznie w wirtualnej rzeczywistości.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Tajemnica jaskółki, czyli Bilingi i podsłuchy w Trybunale Konstytucyjnym, czyli ile wolno wiedzieć służbom o obywatelu. Przepisy skarży Rzecznik Praw Obywatelskich i Prokurator Generalny, trybunał bada ich zgodność z konstytucją, a już teraz sprawdzamy, jak wyglądają podsłuchy telefonów i innych urządzeń elektronicznych. Ile można się dowiedzieć i co to oznacza dla śledzonego? Dzieci zabijają w Szkoły w jednym z hrabstw w Anglii mogą zgłaszać na policję rodziców, których dzieci grają w agresywne gry komputerowe dla dorosłych - donosi "The Independent". - Dziecko nie powinno grać w grę rodzica, ale rodzic w grę dziecka owszem. Po to, żeby wiedzieć, co dziecko robi - skomentowała ten pomysł we "Wstajesz i wiesz" na antenie TVN24 psychoterapeutka Tatiana Mindewicz-Puacz z Fundacji First. Verbatim MediaShare Wireless Verbatim wprowadza do sprzedaży MediaShare Wireless - przenośne urządzenie, służące do strumieniowego przesyłu danych. Umożliwia ono bezprzewodową komunikację z pięcioma urządzeniami mobilnymi jednocześnie. tech.wp.pl Zabezpieczenia antypirackie Windows Pirackie kopie Windows 8.1 mogą już być aktywowane w sposób nielegalny. Ponownie, tradycyjną już metodą aktywacji Key Management Service. tech.wp.pl Obama ratuje Apple'a. Administracja Baracka Obamy uchyliła zakaz sprzedaży na terenie USA niektórych starszych produktów koncernu Apple. Na początku czerwca takie ograniczenie nałożyła Komisja ds. Handlu Międzynarodowego (ITC), uznając, że amerykański gigant naruszył prawa patentowe firmy Samsung. Bieber i Kardashian Na początku grudnia Instagram postanowił skasować z serwisu wszystkie fikcyjne konta. Wiele z nich sztucznie zawyżało liczbę fanów niektórych gwiazd. Justin Bieber po "oczyszczeniu" serwisu stracił prawie 4 miliony obserwujących. Ale są też tacy, którym ubyło nawet 90 procent wielbicieli. Polacy budują nowy Prototyp nowego polskiego czołgu ma być gotowy pod koniec 2016 r., rozpoczęły się już prace - poinformowano podczas wtorkowego posiedzenia sejmowej komisji obrony narodowej w Zakładach Mechanicznych Bumar-Łabędy w Gliwicach. tech.wp.pl TVN24 najpopularniejsza w Konto @tvn24 na Twitterze obserwuje już pół miliona osób. To najpopularniejszy profil wśród polskich mediów informacyjnych. Na Facebooku liczba naszych fanów przekroczyła już 700 tys.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Voyager nagrał dźwięki

Voyager nagrał dźwięki pochodzące spoza Układu Słonecznego. Brzmią jak muzyka

Kosmos wcale nie jest zupełnie pozbawiony dźwięków. Przestrzeń kosmiczna przypomina wręcz instrument muzyczny. Dowodem na to są ...
POPRZEDNI WPIS →
Światowe agencje kosmiczne

Światowe agencje kosmiczne jednoczą się, by chronić Ziemię

Istnieją setki pomysłów na to, w jaki sposób można zmienić tor ruchu asteroidy lecącej w kierunku Ziemi. ...