0

"Merkel-Diament" doczekał się emotikony

Popularność ułożenia rąk przez Angelę Merkel w tzw. piramidę nie maleje. Po serii memów z plakatem wyborczym, gest doczekał się emotikony.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Dom jak stodoła. To parterowy budynek, który bardziej przypomina betonową stodołę niż luksusową willę. Ale MM House w Brazylii zachwyca zatraceniem granicy między wnętrzem a otoczeniem - niemal cała elewacja została zastąpiona w pełni rozsuwanymi oknami, dzięki którym wydaje się, że dom nie ma ścian. Teraz projekt walczy o tytuł "najlepszego budynku na świecie" w konkursie World Architecture Festival 2013. Wstrząśnięte, nie zmieszane... James Bond w "Spectre", najnowszej części kultowej serii o agencie 007, będzie pił wódkę zbożową Belvedere. Produkowana tylko w Żyrardowie marka należy do koncernu Louis Vuitton Moet Hennessy. Student sprzedaje w "Chcesz oddychać powietrzem malowniczej francuskiej miejscowości Montcuq?" - pyta 22-letni student Antoine Deblay, który wpadł na pomysł, by sprzedawać powietrze swojej rodzinnej wioski. Można je kupić w puszkach za zaledwie 5 euro. W ciągu trzech tygodni przyszło ponad tysiąc zamówień z całego świata. - To szok, bo nie sądziłem, że tak szybko zacznę zarabiać taką kasę - nie kryje zaskoczenia młody przedsiębiorca. To najdroższe zdjęcia Cykl fotografii "Untitled Film Stills", które amerykańska artystka Cindy Sherman zrobiła ponad 30 lat temu, ma szansę pobić rekord. Wystawiono go na aukcję za 9 mln dolarów. Jeśli ktoś wyłoży taką kwotę, będą to najdroższe zdjęcia w historii. Pokonają dotychczasowego lidera - cykl fotograficzny Andreasa Gursky'ego zrobiony na giełdach w Chicago, Hongkongu, Kuwejcie i Tokio. Z lotu ptaka Niezwykłe zdjęcie rozpaliło fanów "Gwiezdnych wojen" w sieci. Przelatując nad jednym z lotnisk w Wielkiej Brytanii, instruktor latania zrobił fotografię, na której uchwycił niedokończony model Sokoła Millenium - kultowego statku Hana Solo, czyli Harrisona Forda. Okazało się, że przeleciał nad miejscem kręcenia najnowszej części cyklu. NASA zwraca się - Kiedy sonda LADEE uderzy w powierzchnię Księżyca? - pytają internautów z całego świata naukowcy NASA. Osoby, których odpowiedzi będą najbardziej zbliżone do fatycznej daty zderzenia, zostaną nagrodzone pamiątkowymi certyfikatami imiennymi. Termin zgłaszania odpowiedzi mija 11 kwietnia, a nazwiska finalistów zostaną ogłoszone niedługo po faktycznym uderzeniu sondy w powierzchnię Srebrnego Globu. Czy żywe robaki Czy po ostatnim programie "Mam Talent!" Agnieszka Chylińska przestanie pryskać ogród przed komarami? Bardzo możliwe, bo okazuje się, że smakuje jej nawet żywy robak. Ale jurorów zaskoczyła nie tylko para oryginalnych kucharzy. Bondowi skradziono auta. Zdjęcia do nowego filmu o przygodach agenta 007 - "Spectre" - muszą zostać przesunięte. Bond został obrabowany: z parkingu w pobliżu Düsseldorfu złodzieje ukradli auta, którymi miał jeździć podczas zdjęć. Szkody wyceniono na 800 tys. euro.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Weselne wpadki czy

Weselne wpadki czy niesforne pandy? Wybierz wideo tygodnia tvn24.pl

A może jelonek, który wkradł się do hotelu, albo dzielny kierowca, który pałką ukarał złodzieja? Zagłosuj w ...
POPRZEDNI WPIS →
Smartfon na nadgarstku?

Smartfon na nadgarstku? Dlaczego nie

Na rynku polskim ukazał się kolejny produkt szwajcarskiego producenta smartwatchy MyKronoz - ZeWatch2. Urządzenie pozwala obsługiwać smartfon ...