1
Maroko z alkomatami rusza do walki z drogowymi piratami

Maroko z alkomatami rusza do walki z drogowymi piratami

Na marokańskich szosach i ulicach miast pojawili się po raz pierwszy policjanci wyposażeni w alkomaty, aby kontrolować kierowców, mimo iż w tym muzułmańskim kraju niezależnie od przepisów drogowych spożywania alkoholu zabrania również religia.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Mały pies zmienił Jak wpadł na pomysł, aby fotografować psy pod wodą? - To nie ja, to mój pies. Podczas sesji zdjęciowej na lądzie zdecydował, że woli być w basenie. Ten mały pies zmienił moje życie - opowiada dziś fotograf Seth Casteel. I tak cztery lata temu zaczęła się seria podwodnych zdjęć czworonogów, na punkcie której oszalał cały świat. Teraz 80 z nich znalazło się w albumie "Underwater Puppies". Człowiek garnitur założy "Jakoś nie jestem przekonany" napisał na Twitterze Pawel Kukiz i umieścił zdjęcie, na którym ubrany jest w garnitur. Nowy wygląd kandydata na prezydenta przez wielu określony został jako "ciekawa zmiana", choć są i opinie, że Kukiz wygląda jak "klasyczny krawaciarz". Więzień został ojcem. Palestynka, która została zapłodniona przemyconą spermą uwięzionego męża, urodziła dziecko - poinformowała palestyńska agencja informacyjna Maan. Kot Miley Cyrus Internet ma nową gwiazdę wśród kotów. To śpiewający pupil Miley Cyrus, który był tłem podczas występu piosenkarki na gali rozdania American Music Awards. Kot wykonał z 21-latką piosenkę "Wrecking Ball". Najważniejsze nagrody amerykańskiego przemysłu muzycznego były wręczane 24 listopada. Przyszły faszysta, tłusty "Jest mały i jeszcze nie wie, że jego bliscy są masowymi seryjnymi mordercami i ludożercami", "Tłusty reptyloid" - to jedne z najłagodniejszych komentarzy, które pojawiły się pod artykułem o 17-miesięcznym następcy brytyjskiego tronu na portalu rt.com. W pewnym momencie "dyskusja" przerodziła się w kłótnię o Ukrainę. Tam mogą istnieć Naukowcy uważają, że w zbiorniku odizolowanym od wpływów środowiska zewnętrznego przez blisko milion lat mogą żyć równie skomplikowane organizmy, co w wodach oceanów i jezior na całym świecie. Pozwala to przypuszczać, że rozwinięte formy życia mogą istnieć w podobnych jeziorach na księżycach Jowisza i Saturna. Selfie z Obamą, Nie tylko politycy z ulgą przyjęli wynik rozmów w Lozannie. Wstępne porozumienie w sprawie irańskiego programu atomowego wywołało radość także wśród zwykłych Irańczyków. Zdjęcia i filmy ze świętowania w domach i na ulicach zamieścili w mediach społecznościowych. To droga donikąd. Wyborczy plakat zaprezentowany przez brytyjskiego premiera doczekał się w sieci wielu żartobliwych przeróbek. Internauci mają wątpliwości, dokąd prowadzi droga widoczna na plakacie. Przy okazji wyszło na jaw, że zdjęcie wcale nie powstało w Wielkiej Brytanii.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Wyjaśnia się wielka

Wyjaśnia się wielka tajemnica zaginionej ekspedycji. Zidentyfikowano wrak

Odnaleziony na początku września na dnie Oceanu Arktycznego statek z zaginionej ekspedycji sir Johna Franklina został zidentyfikowany ...
POPRZEDNI WPIS →
Bardzo tajemniczy tweet

Bardzo tajemniczy tweet Davida Lyncha. Wraca "Twin Peaks"?

David Lynch i Mark Frost, twórcy "Miasteczka Twin Peaks", zamieścili na swoich Twitterach identyczne wpisy. To ten ...