0
Luksus zawitał na polskim niebie. Superodrzutowiec w rękach producentów bram garażowych

Luksus zawitał na polskim niebie. Superodrzutowiec w rękach producentów bram garażowych

Firma Bombardier poinformowała, że dostarczy do Polski pierwszy egzemplarz odrzutowca Learjet 75. Kanadyjska spółka nie ujawniła nabywcy. Wszystko wskazuje jednak na to, że to Firma Wiśniowscy - donosi "Puls Biznesu".


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
iOS 7 działa W ciągu 27 dni od premiery iOS 7, nowy system zainstalowano na prawie 72 proc. iPhone'ów, iPadów i iPodów touch. Czyni to z tej wersji systemu najszybciej instalowaną aktualizacją w historii - wynika z danych Mixpanelu. tech.wp.pl 38 milionów kont Producent popularnego oprogramowania komputerowego firma Adobe potwierdziła, że hakerzy włamali się do jej baz danych i przejęli loginy i hasła z 38 milionów kont. Skradziono także kody źródłowe kilku programów oferowanych przez firmę. tech.wp.pl Oto nowy, darmowy, PHPOS to w pełni darmowy, open source’owy, niekomercyjny, webowy system operacyjny dostępny dla każdego. tech.wp.pl X-37B wraca na W bazie Vandenberg w Kalifornii rozpoczęto przygotowania do lądowania małego wojskowego wahadłowca X-37B. Maszyna, która spędziła w kosmosie rekordowe 22 miesiące, może wrócić na Ziemię już we wtorek. Nie wiadomo, co X-37B w tym czasie robił, bowiem wojsko USA utrzymuje to w ścisłej tajemnicy. Obsługa oddychania w Trwają beta-testy systemu operacyjnego iOS 8. Jedną z nowych funkcji, jaką odnaleźli testerzy w kompilacji ?beta 5?, znajduje się w HealthKit. Dzięki niej, iPhone może monitorować i analizować twój oddech. tech.wp.pl BlackBerry na plusie. Kanadyjski producent telefonów firma BlackBerry ogłosiła w piątek, że zamknęła czwarty kwartał fiskalny z zyskiem dzięki zdecydowanym cięciom kosztów i dostosowaniu wartości inwestycyjnych. To drugi kwartał z rzędu, kiedy firma odnotowuje zyski. Credit Suisse chce Credit Suisse ściga się w Polsce z IBM i HP - stara się o grant na rozbudowę centrum kompetencyjnego we Wrocławiu, informuje "Puls Biznesu". Szwajcarzy mają w tym mieście już 2,5 tys. pracowników, a chcą stworzyć tysiąc nowych etatów tech.wp.pl Rosyjscy hakerzy szpiegowali Rosyjscy hakerzy, prawdopodobnie pracujący na zlecenie władz w Moskwie, wykorzystywali nieznaną dotąd lukę w systemie operacyjnym Windows do szpiegowania m.in. zagranicznych instytucji, w tym polskiej firmy energetycznej - podał we wtorek "The Washington Post". Według Reutersa zaatakowane zostały komputery należące do pracowników NATO, Unii Europejskiej, rządu Ukrainy oraz przedsiębiorstw z sektora energetycznego i telekomunikacyjnego.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Człowiek garnitur założy

"Człowiek garnitur założy i od razu prezydenta przypomina". Nowy wizerunek Kukiza

"Jakoś nie jestem przekonany" napisał na Twitterze Pawel Kukiz i umieścił zdjęcie, na którym ubrany jest w ...
POPRZEDNI WPIS →
Handel w internecie

Handel w internecie się rozwija. Bruksela sprawdzi, czy optymalnie

Komisja Europejska zapowiedziała w czwartek przeprowadzenie badania konkurencji w sektorze handlu elektronicznego. Chce w ten sposób walczyć ...