-10
Legalny narkobiznes potrzebuje rąk do pracy.

Legalny narkobiznes potrzebuje rąk do pracy. "Sprzedaż wzrosła o 300 proc."

Legalna branża narkotykowa przeżywa w Kolorado złoty okres. Od stycznia sprzedaż marihuany w celach leczniczych wzrosła tam aż o 300 proc. Firmy pilnie poszukują rąk do pracy, bo nie nadąża z realizacją zamówień.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Wielkie przebiegunowanie na Za 3-4 miesiące mała rewolucja wydarzy się na Słońcu. Według badań prowadzonych przez Uniwersytet Stanforda i NASA ogromne pole magnetyczne naszej gwiazdy zupełnie się odwróci. Wpadka na seansie Jedno z kin na Florydzie przed projekcją disneyowskiej bajki o księżniczce puściło dzieciom zwiastun filmu dla dorosłych - "Nimfomanka". By maluchy nie zobaczyły odważnych scen nagości i seksu rodzice próbowali zakrywać im oczy i uszy. - Ale brakowało do tego rąk - żali się jedna z matek. Władze kina w ramach przeprosin zaoferowały pokrzywdzonym darmowe bilety na seans. W Ekwadorze trwogę W Ekwadorze robi się niebezpiecznie. Do życia budzi się wulkan Tungurahua. Stwarza zagrożenie dla okolicznych mieszkańców. Obowiązuje pomarańczowy alert. Amazon pokazał nowe Amazon zaprezentował premierowe czytniki Kindle. Wśród nowych modeli są te dedykowane m.in. dzieciom, czy pracownikom biurowym. Za nowe produkty trzeba zapłacić od 99 do 379 dolarów. To najdroższe zdjęcia Cykl fotografii "Untitled Film Stills", które amerykańska artystka Cindy Sherman zrobiła ponad 30 lat temu, ma szansę pobić rekord. Wystawiono go na aukcję za 9 mln dolarów. Jeśli ktoś wyłoży taką kwotę, będą to najdroższe zdjęcia w historii. Pokonają dotychczasowego lidera - cykl fotograficzny Andreasa Gursky'ego zrobiony na giełdach w Chicago, Hongkongu, Kuwejcie i Tokio. Sadysta z Gry - Zawsze chciałem grać, ale po ostatnich latach na planie zacząłem zmieniać zdanie - przyznał Jack Gleeson, znany z "Gry o tron" i zapowiedział, że po zakończeniu pracy nad serialem zamierza rzucić aktorstwo. 21-latek studiuje obecnie filozofię i teologię w Dublinie i rozważa karierę akademicką. Książę George skończył Trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu książę George, syn Kate i Williama, kończy we wtorek rok. Rodzice solenizanta postanowili uczcić jego urodziny kameralnym przyjęciem w Pałacu Kensington. Gościem honorowym jest prababcia George'a królowa Elżbieta II. Banknoty jak małe Norges Bank, czyli norweski bank centralny, zaprezentował nowe banknoty. Ich wygląd to efekt konkursu, którego motywem przewodnim było morze. Zdaniem banku nowe wzory łączą w sobie nowoczesność z tradycją.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Radiowy sprzęt sprzed

Radiowy sprzęt sprzed wieku można oglądać w siedzibie Radia Katowice

Mikrofony z lat 30-tych, "przenośny" magnetofon ważący 50 kilogramów czy mający prawie 20 lat laptop - takie ...
POPRZEDNI WPIS →
Polskie aplikacje nauczą

Polskie aplikacje nauczą czytać z ruchu ust i zastąpią psa przewodnika

Aplikacje mobilne rewolucjonizują nasze życie. Polscy naukowcy tworzą coraz więcej technologicznych rozwiązań, które mogą ułatwić codziennie funkcjonowanie ...