0

"Lecieliśmy z chorą na ebolę!" Striptizerzy poddali się kwarantannie

Dwaj modele i striptizerzy byli na pokładzie amerykańskiego samolotu razem z pasażerką chorą na ebolę. Po wylądowaniu zgłosili ten fakt służbom i sami poddali się izolacji. Na tym jednak nie koniec, bo przebieg kwarantanny relacjonują teraz w mediach społecznościowych.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Bond byłby alkoholikiem - James Bond pił tak dużo, że gdyby istniał naprawdę, z pewnością byłby alkoholikiem, miał impotencję i umarł w wieku około 50 lat - ogłosili brytyjscy lekarze w magazynie "British Medical Journal". Przeanalizowali oni ilość wypijanych przez agenta 007 drinków i zanotowali, że średnio wlewał w siebie blisko litr czystego alkoholu tygodniowo. Niszcząca siła żywiołu Supertajfun na Filipinach, burdy na "Marszu Niepodległości" i wybuch gazu w Wielkopolsce - te zdarzenia w ostatnim tygodniu poruszyły opinię publiczną. Czy nagranie któregoś z nich wywarło na Was największe wrażenie? A może woleliście niestandardowe zachowania na drodze lub sfingowaną przez komika śmierć gwiazdy filmów Chaplina? Zagłosujcie w naszej sondzie i wybierzcie najlepsze wideo tygodnia w tvn24.pl. Kot Teodor wraca Teodor to kot, który pewien czas temu został potrącony przez samochód. W wyniku wypadku język zwierzęcia został postrzępiony. Weterynarze tłumaczą, że "kot, który nie ma języka, skazany jest na śmierć głodową", dlatego postanowili szybko zadziałać i zszyć Teodorowi ten niezbędny do życia narząd. Przemyską klinikę, w której przeprowadzono operację, odwiedził Mateusz Kudła, reporter Faktów. Z Fukushimy uciekli Około 500 zwierząt - m.in. psów, gęsi, kóz - i jeden człowiek, który został w Fukushimie, by się nimi opiekować. - Nawet gdybym wyjechał tylko na miesiąc, nie sądzę, by wtedy którekolwiek z tych zwierząt przeżyło - mówi Keigo Sakamoto, który po awarii elektrowni atomowej zdecydował się zostać na terenie zagrożonym promieniowaniem. NASA i ESA Naukowcy NASA i ESA są przekonani, że część jądra komety ISON przetrwała bliskie spotkanie ze Słońcem. Na najnowszych zdjęciach wykonanych z obserwatorium należącego do obu agencji kosmicznych widać smugę, jaką kometa pozostawiła za sobą oddalając się od gwiazdy. - Wygląda, jakby jakiś fragment jądra ISON w rzeczy samej przeszedł przez koronę słoneczną i przetrwał - powiedział jeden z pracowników NASA. Zbliżenie komety do Słońca nastąpiło w czwartek wieczorem. Ucieczki, pościgi i W USA złodziej samochodu umknął z aresztu przez okno, a w Norwegii drogowy pirat wpadł w ręce policji przez nagranie, na którym widać jego szaleństwa. "Człowiek odrzutowiec" postanowił się pościgać z bombowcem, kiedy w Rosji Władimir Putin mknął samolotem po jeziorze na spotkanie z młodzieżą. A Warszawa znów zastygła na chwilę, by upamiętnić rocznicę wybuchu powstania. Które z tych nagrań jest najciekawsze? Zagłosujcie w naszej cotygodniowej sondzie. Dlaczego gorąca woda To jedno z pytań wciąż nurtujących naukowców. Badaczom z warszawskich uczelni w jej rozwikłaniu pomoże... sorbet owocowy. Wyniki badań mogą posłużyć do produkcji żywności o bogatszych wartościach odżywczych. Łosiowi groziła śmierć W środę w okolicach Ostrołęki znaleziono we wnykach młodego łosia. Zwierzęciu z każdym ruchem zaciskała się pętla na szyi. Akcja ratunkowa musiała przebiegać szybko. To była walka z czasem o życie łoszaka.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Obamie zablokowali kartę

Obamie zablokowali kartę kredytową. Nie mógł zapłacić za obiad

Barack Obama próbował przed kilkoma tygodniami zapłacić kartą kredytową za obiad w jednej z restauracji, ale transakcja ...
POPRZEDNI WPIS →
Macie szansę na

Macie szansę na zapisanie się w historii misji Rosetty

Chcesz zapisać się w historii misji kosmicznej sondy Rosetta? Wszystko w Twoich rękach. Nie musisz nawet wychodzić ...