-14
Kuba Wojewódzki szuka

Kuba Wojewódzki szuka "nowej Wodzianki". I ty możesz zgłosić się na casting

Chcesz zostać "nową Wodzianką" i brać udział w najpopularniejszym programie rozrywkowym? Zgłoś się na casting do programu "Kuba Wojewódzki".


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Dziecko z DNA Wielka Brytania jest o krok od zalegalizowania techniki tworzenia dzieci za pomocą DNA pochodzącego od trzech osób - informuje Fox News. Nowa metoda ma zapobiec przekazywaniu dzieciom wadliwych genów, mogących być przyczyną chorób. Palił i był Nałóg potrafi być uciążliwy, o czym przekonał się każdy palacz lecący samolotem. Niektórzy nie potrafią jednak znieść rozłąki z papierosem godnie. Personel pokładowy samolotu dubajskich linii Emirates związał pasażera, który mimo zakazu kilkakrotnie podczas lotu do Australii zapalił papierosa, a powstrzymywany zachowywał się agresywnie. Najbardziej nieprzyjazne miasto Amerykańskie Newark to najmniej przyjazne miasto na świecie - uznali czytelnicy magazynu podróżniczego "Condé Nast Traveler". Ranking zdominowały Stany Zjednoczone: w dwudziestce znalazło się aż siedem miast, łącznie z Los Angeles. Natomiast wśród najbardziej przyjaznych miast wygrało brazylijskie Florianopolis. Polski nie ma na żadnej z list. Świat widziany zza Co widzi ofiara krokodyla? Zwykle nie jest w stanie tego opowiedzieć, ponieważ chwilę później jest martwa i ląduje na dnie brzucha drapieżnika. Chris Madden - opiekun groźnych gadów na Florydzie - postanowił jednak nagrać krótki film "z perspektywy ofiary" krokodyla. Zamontował niewielką kamerę na wysięgniku, i zachowując bezpieczną odległość, po prostu pozwolił gadowi zatrzasnąć silne, najeżone ostrymi zębami szczęki na kamerze. Wie, że nie - Piękno mojej pracy polega na tym, że jestem blisko wszystkich tych inteligentnych i kreatywnych kobiet. Kocham styl każdej z nich i każda mnie inspiruje - wyznaje Petra Flannery, najpotężniejsza stylistka w Hollywood, która dba o garderobę m.in. Emmy Stone, Zoe Saldana i Gwen Stefani. Magazyn "Hollywood Reporter", który opublikował listę 25. najbardziej wpływowych stylistów gwiazd 2015 roku, Flannery umieścił na szczycie rankingu. Elżbieta II odznaczyła 62-letnia Elżbieta Wanda Piotrowska, dyrektorka Morley College w Londynie, została wyróżniona przez Elżbietę II tytułem i medalem OBE (Oficera Orderu Imperium Brytyjskiego) za zasługi w kształceniu dorosłych. Wiatr przewrócił ciężarówkę. Jak niebezpieczny dla zmotoryzowanych potrafi być silny wiatr, pokazuje sytuacja zarejestrowana na Hansen Bridge w amerykańskim stanie Idaho. Wichura przewróciła tam kilka potężnych ciężarówek z naczepami. Jedną z takich sytuacji zarejestrowała kamera. Nie żyje biały Jeden z sześciu białych nosorożców północnych na świecie zdechł w zoo w San Diego. Na ziemi pozostało tylko pięć zwierząt tego gatunku. Te nosorożce drastycznie zbliżają się do granicy wyginięcia.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Dwa kangury poturbowały

Dwa kangury poturbowały dziewczynę. "Myślałam, że nie wyjdę z tego cało"

Młodą Australijkę zaatakowały dwa kangury szare. - Myślałam, że nie wyjdę z tego cała - przyznała młoda ...
POPRZEDNI WPIS →
Prostytutki wrócą na

Prostytutki wrócą na ulice Kanady? Sąd się zgodził

Sąd Najwyższy Kanady zniósł wszelkie ograniczenia obowiązujące w tym kraju wobec prostytucji - w tym zakaz prowadzenia ...