-5
Królowa Elżbieta II po liftingu. Nowa jednofuntówka, podobno nie do podrobienia

Królowa Elżbieta II po liftingu. Nowa jednofuntówka, podobno nie do podrobienia

Jednofuntowa okrągła moneta, którą Brytyjczycy posługują się od 30 lat, zostanie zastąpiona nową, o dwunastu bokach. Królewska Mennica Brytyjska zapewnia, że nowy funt będzie najlepiej zabezpieczoną monetą na świecie.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
7-latek zdobył szczyt Niespełna ośmioletni krakowianin Mikołaj Tulej z rodzicami zdobył szczyt Tikanadze (3436 m n.p.m.) w masywie Chaukhi w Gruzji. To kolejny już sukces małego włóczykija. Rodzina wspinała się w m.in. w Armenii, Macedonii i Hiszpanii. W Koniakowie powstaje Pięć kobiet ze wsi Koniaków ma szansę zapisać się w historii dzięki pięciu metrom koronki. Kończą największą ozdobną serwetkę na świecie. Gdy będzie gotowa, padnie rekord Guinnessa. Kiedy nie zmieszczą W październiku populacja dziko żyjących rysi w Polsce powiększy się o kolejne dwa osobniki, podaje WWF Polska. Młode rysie dzięki metodzie wychowawczej "born to be free" lada moment dołączą do swoich dzikich pobratymców. Nastąpi to w chwili, gdy przestaną się mieścić w przejściu w swojej zagrodzie. Groźny rosyjski kierowca Rosyjski kierowca potrącający mężczyznę, który zwrócił mu wcześniej uwagę, zwyciężył w plebiscycie na najlepsze wideo tygodnia w tvn24.pl, zdobywając 37 proc. Waszych głosów. Na drugim miejscu znalazło się nagranie szaleńczych wyczynów dreamlinera (22 proc.), a na trzecim lądowanie na wielorybie (14 proc. głosów). Owadobójcza farba: przez Nowy sposób walki z owadami. Hiszpański naukowiec opracował skład farby, która odstrasza insekty przenoszące groźne choroby, jak gorączka tropikalna czy malaria. Jej twórca uważa, że farba może zapobiec rozwojowi epidemii. Najpopularniejsze hashtagi 2014 #WyboryEuropy, #CzasDecyzji, #PKW to jedne z bardziej popularnych polskich hashtagów w 2014 roku. Jednak nie tylko tematy polityczne królowały w mediach społecznościowych. Duże zainteresowanie wywołali fani Legii Warszawa hashtagiem #NiechWygraFutbol. Coś od siebie dorzucili też polscy raperzy organizując akcję #Hot16Challenge. Cukierek albo psikus. Potworne klauny, duchy, upiorne dynie i zombi spowici gęstą pajęczyną - to krajobraz nowojorskich ulic, sfotografowany przez Reportera 24 o nicku darekny. Czy Wy także obchodzicie to święto? Jeżeli tak, to pochwalcie się swoją dynią, kostiumem, czy wypiekami z piekła rodem! Czekamy na Wasze zdjęcia i filmy! Obama superbohater, tajemnicza Superbohater Obama czy może superbohaterowie zatrzymujący złodziei? Albo chiński drifting na moście? Jakie wideo, które pojawiło się w ciągu ostatnich siedmiu dni w naszym serwisie, uważacie za najciekawsze? Wybierzcie i zagłosujcie w sondzie.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Dwie osoby ranne

Dwie osoby ranne w wybuchu butli z gazem

Butla z gazem wybuchła w bliźniaczym domu w Kwidzynie (woj. pomorskie). Dwie osoby zostały poszkodowane. Film z ...
POPRZEDNI WPIS →
25 eurocentów za

25 eurocentów za kilometr. Rząd Francji zapłaci za dojazd do pracy rowerami

We Francji dojeżdżanie rowerem do pracy będzie korzystne dla portfela. Aby przekonać pracowników do porzucenia samochodów, rząd ...