0
Kradniesz w internecie, bo

Kradniesz w internecie, bo "legalnie za drogo"? Tracimy na tym 700 mln zł rocznie

Polski PKB w 2013 roku mógł być większy nawet o 700 mln złotych, a Skarb Państwa bogatszy o dodatkowe 250 mln złotych. Mógłby, a nie jest, bo nad Wisłą króluje piractwo internetowe. Za te pieniądze można było zbudować np. 20 nowoczesnych przedszkoli, czy ponad 350 km ścieżek rowerowych.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Kłopoty fabryk elektroniki. Foxconn i UniMicron podejrzane o dewastowanie środowiska naturalnego tech.wp.pl Lenovo kupił Motorolę. Największy na świecie producent komputerów osobistych - chiński koncern Lenovo - sfinalizował w czwartek przejęcie od Google'a firmy Motorola - pioniera telefonii komórkowej. Voltmaker: ładowarka, jakiej Rozładowujący się w najgorszym momencie smartfon czy tablet to zmora współczesnych użytkowników elektroniki. Voltmaker to dobry sposób na zmorę. tech.wp.pl Apple najdroższą marką Po raz drugi z rzędu, Apple zwyciężył w prestiżowym rankingu najdroższych marek świata, przygotowanym przez agencję Interbrand. Drugie miejsce zajęło Google, na podium zmieściła się jeszcze Coca-Cola. Wartość technologicznego giganta z Cupertino wynosi 118 mld dolarów. Zdaniem ekspertów, za sukcesem Apple stoi doskonały marketing i lojalność klientów. iWatch już w Długo oczekiwany smartwatch firmy Apple pojawi się w październiku - wynika z raportu Re/code, na który powołuje się serwis Business Insider. Zegarek ma się nazywać iWatch. Zjawisko niemal tak W zaledwie kilka trylionowych sekundy po Wielkim Wybuchu doszło do zjawiska, które pomoże badaczom opisać najwcześniejsze chwile Wszechświata. Naukowcy pracujący przy dwóch obserwatoriach odkryli w tzw. mikrofalowym promieniowaniu tła polaryzację magnetyczną. Spot - niezwykły Firma Boston Dynamics zaprezentowała projekt nowego robota swojej konstrukcji. Nazwany pieszczotliwie Spot, charakteryzuje się przede wszystkim niezwykłą zdolnością do radzenia sobie w trudnym terenie. Jest mały, ale niezwykle sprytny. W przyszłości pomóc ma w poszukiwaniu zaginionych osób na trudno dostępnych obszarach czy badaniu rejonów katastrof. tech.wp.pl Snapchat wprowadza reklamy. Reklamy w końcu zawitały do Snapchata. W ostatni weekend pojawiły się w chwili kliknięcia zakładki Recent Updates. Co ważne, reklamy odtwarzają się tylko w konkretnych przypadkach i nie zostały wprowadzone do komunikatów użytkowników.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
iWatch już w

iWatch już w październiku? Apple może zaskoczyć rynek

Długo oczekiwany smartwatch firmy Apple pojawi się w październiku - wynika z raportu Re/code, na który powołuje ...
POPRZEDNI WPIS →
Oko Saurona? Tak

Oko Saurona? Tak SPHERE widzi gwiazdę i jej otoczenie

Ten niepokojący widok mógłby być ilustracją do tolkienowskiej trylogii "Władca Pierścieni". Chociaż wygląda wypisz wymaluj jak złowrogie, ...