-1
Kosmos kontra hobbici. Faworyci do Oscara za efekty specjalne

Kosmos kontra hobbici. Faworyci do Oscara za efekty specjalne

"Interstellar", który znalazł się na liście dziesięciu filmów, które mają szansę na nominację do Oscara za najlepsze efekty specjalne, jest typowany na faworyta do wygranej. Choć recenzenci nie widzą w filmie arcydzieła, to zgodnie zachwycają się widowiskowością osiągniętą dzięki komputerom. Opowieść o badaczach NASA ma mocnego konkurenta w postaci mieszkańców Śródziemia - filmu "Hobbit: Bitwa pięciu armii".


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Bezprzewodowe głośniki LG LG Electronics wprowadza na rynek przenośne głośniki NP6630 i NP3530 z funkcją strumieniowego przesyłania dźwięku, które stanowią uzupełnienie smartfonów, tabletów czy odtwarzaczy mp3. tech.wp.pl Z przymrużeniem oka: Internet dał nam powszechny dostęp do informacji, anonimowość i darmowe filmy w sieci. Wszystko to jednak blednie przy odkryciu jak wielu nieudaczników kryje się w zakamarkach sieci. Z codziennego zalewu filmów z najgorszymi sportowcami, muzykami czy zwierzętami, wybraliśmy kilka, które pokazują największe wpadki. tech.wp.pl Autouzupełnianie Google zniszczyło Jeffrey Kantor w 2009 roku był zatrudniony w firmie Appian Corporation, która tworzyła oprogramowanie, m.in. na zamówienie rządu USA. Niestety, funkcja autouzupełniania zapytań w Google, przez jedno wciśnięcie Enter zamieniła jego życie w koszmar. tech.wp.pl Wirus, który ma Jens Kyllönen to 24-letni zawodowy pokerzysta z Finlandii. Nie jest to jednak pierwszy z brzegu pokerzysta, ale profesjonalista, który tylko w zeszłym roku zgarnął ok. 2,5 mln dolarów w wygranych. Jens gra głównie online, przez co stał się celem nowego typu ataków. Zanim jednak opiszemy przebiegłość cyberprzestępców, wróćmy do początku historii, która zaczyna się w gorącej Barcelonie. tech.wp.pl Dron wyrwał się Amerykańska flota oceniła zniszczenia, jakie spowodował latający dron-cel, który "wyrwał się spod kontroli". Maszyna zadziałała jak rakieta przeciwokrętowa i staranowała krążownik USS Chancellorsville, trafiając go w wyjątkowo czuły punkt. Naprawy będą kosztować 30 milionów dolarów. Bezzałogowy X-47B zatankowany Bezzałogowy samolot X-47B udanie uzupełnił paliwo w powietrzu - poinformowała marynarka wojenna USA. To pierwszy przypadek, kiedy tego typu maszyna została zatankowana bez lądowania. Gangnam Style pobił Serwery YouTube przestały zliczać kolejne odsłony teledysku "Gangnam Style". Zainteresowanie użytkowników singlem Psy przerosło pierwotne założenia twórców serwisu. Nigdy nie przypuszczali, że jakikolwiek film zostanie obejrzany ponad 2 miliardy razy. Pierwsze aresztowanie związane Aresztowany został 19-letni Kanadyjczyk, który wykradł dane, wykorzystując lukę w zabezpieczeniach określaną jako błąd Heartbleed. Nastolatek wydobył dane z kanadyjskiego urzędu podatkowego. To pierwszy aresztowany w związku z Heartbleed.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
W Korei nie

W Korei "nie wiedzą, gdzie leży Sony" i wypierają się cyberataku

Władze Korei Północnej wydały w niedzielę oświadczenie, w którym twierdzą, że nie mają nic wspólnego z cyberatakiem ...
POPRZEDNI WPIS →
Kontakt 24 walczy

Kontakt 24 walczy o nagrodę. Ostatnie godziny na oddanie głosu!

Kontakt 24 ma szansę zostać najlepszą stroną internetową w konkursie Webstarfestival. Jesteśmy nominowani m.in. w kategorii "Wiadomości ...