1
Kolejny wyciek nagich zdjęć. 
Tym razem użytkowników Snapchata

Kolejny wyciek nagich zdjęć. Tym razem użytkowników Snapchata

Szykuje się kolejny skandal z prywatnymi zdjęciami użytkowników sieci. Po tym, jak w internecie pojawiły się zdjęcia gwiazd, teraz wyciekły nagie zdjęcia i filmy wideo setek tysięcy użytkowników komunikatora Snapchat. Dane zostały opublikowane w zewnętrznej bazie danych. O zdarzeniu poinformowali hakerzy ze społeczności 4chan.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Świat technologii: Chiński Chińscy lekarze dokonali operacji sparaliżowanego pacjenta, która ma doprowadzić do odbudowania jego rdzenia kręgowego. Został do tego użyty specjalny materiał regeneracyjny opracowany przez Instytut Genetyki i Biologii Chińskiej Akademii Nauk. Zabieg poprzedziły 10-letnie badania na zwierzętach. Telefon naładujesz w Zarządzanie wydajnością baterii to coraz większy problem dla posiadaczy "energożernych" smartfonów. Bateria wytrzymuje w nich zazwyczaj krócej niż jeden dzień, potem trzeba ją ponownie ładować, często przez co najmniej godzinę. Jednak może się to zmienić - pisze CNN Money. Tak wygląda smartwach Jak na "inteligentny" zegarek, produkt HTC prezentuje się dość... konserwatywnie. Zwłaszcza w porównaniu do modeli z okrągłym wyświetlaczem, takich jak Motorola Moto 360. tech.wp.pl Microsoft uśmierca Clip Clip Art, czyli plik graficzny, którym często ubarwiane były prezentacje w systemie PowerPoint zniknie z pakietu Office. Taką decyzję podjął Microsoft, który tym samym zakończy długą historię prostych obrazków. Uber wygryzł taksówki. Przedstawiciele aplikacji Hailo skarżą się na swojego rywala, aplikację Uber. Podobno ten blokuje jej inwestorów. Szef Hailo Ron Zeghibe stwierdził w rozmowie z BBC, że Uber rozmawia z potencjalnymi inwestorami jedynie wówczas, gdy zgodzą się nie inwestować w Hailo i w innych rywali. Miliony kart SIM Pół miliarda telefonów komórkowych jest podatnych na atak hakerów, którzy mogą wykraść z nich prywatne dane – przekonuje niemiecki ekspert. Czy grozi to Polakom, korzystającym z popularnych polskich sieci komórkowych? Jak firmy dbają o naszą prywatność i czy jest się czego bać? Trzy nowe laptopy Toshiba wprowadza na rynek nowe laptopy z serii Z. W jej skład wchodzą modele Portege Z30, Tecra Z40 i Tecra Z50. tech.wp.pl Koniec legendarnego modelu Latem brytyjski koncern zakończy produkcję sztandarowego modelu Jaguar XK. Nieoficjalnie jednak mówi się, że jego większa i bardziej luksusowa wersja miałaby się pojawić w 2017 roku.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Profilowanie, ochrona danych,

Profilowanie, ochrona danych, znikanie z sieci. UE chce nowego prawa

Komisja Europejska liczy, że jeszcze w grudniu w tym roku kraje UE dojdą do porozumienia w sprawie ...
POPRZEDNI WPIS →
VICE chce zagrozić

VICE chce zagrozić CNN. Czy młodzieżowe medium dorówna informacyjnemu gigantowi?

"VICE", niegdyś niezależny magazyn młodzieżowy założony przez Shane'a Smitha, od grudnia 2013 buduje sieć informacyjną VICE News. ...