0
Kiedy nie zmieszczą się w przejściu, nie będą miały powrotu. Młode rysie idą w szeroki świat

Kiedy nie zmieszczą się w przejściu, nie będą miały powrotu. Młode rysie idą w szeroki świat

W październiku populacja dziko żyjących rysi w Polsce powiększy się o kolejne dwa osobniki, podaje WWF Polska. Młode rysie dzięki metodzie wychowawczej "born to be free" lada moment dołączą do swoich dzikich pobratymców. Nastąpi to w chwili, gdy przestaną się mieścić w przejściu w swojej zagrodzie.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Facebook będzie jak Facebook wprowadził nową aplikację na iOS o nazwie "Rooms". Pozwala ona użytkownikom prowadzić rozmowy na konkretne tematy, na forach dyskusyjnych, nie ujawniając ich prawdziwych imion. Ma to przyczynić się do wolności wyrażania siebie - pisze Ria Novosti. Stanął przed Hollywood Żartował i śpiewał, ale to tym występem zaskoczył wszystkich. Prowadzący tegoroczną galę Oscarów Neil Patrick Harris w pewnym momencie pojawił się na scenie w samej bieliźnie. Oprócz tego aktor rozdawał też gwiazdom statuetki z klocków i przewidział, że "reżyser z Polski wygłosi zbyt długie przemówienie". Obama 3D. Na Barack Obama doczekał się popiersia w 3D. Zostało one wykonane przez specjalistów z Uniwersytetu Południowej Kalifornii. Przy użyciu kamer zeskanowali twarz prezydenta, po czym popiersie zostało wydrukowane. Tym samym stał się on pierwszym prezydentem z tego typu popiersiem. W jej oczach "Piekło poczeka" - na podstawie tej książki ma powstać najnowszy film o Bondzie. Agent 007 tym razem wplątuje się w międzynarodową aferę narkotykową, której sprawcą jest genialny chemik, pragnący zniszczyć Wielką Brytanię. I jak zwykle, superagent przemierza świat u boku pięknej kobiety - to Scarlett Papava, której "aura niewinnej, przyzwoitej dziewczynki była jedynie przykrywką". Daniel Craig wróci jako Bond, a za kamerę Sam Mendes. Tego dnia zwyciężyło Zimowy, chłodny poranek. Na jednej z poznańskich ulic dwóch chłopców próbuje przeskoczyć mur, za który wpadła im piłka. Bez powodzenia. W końcu o pomoc proszą przechodniów. Czy któryś zdecyduje się pomóc bezradnym chłopcom? Sprawdziło to Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Potrójne oszustwo. 
Trzy Kobieta, która zasłynęła z posiadania trzech piersi prawdopodobnie jest oszustką. W walizce, którą jej ukradziono, po odzyskaniu bagażu pracownicy lotniska mieli znaleźć protezę potrójnego biustu. O operacji, której rzekomo poddała się Amerykanka, napisało wiele mediów. Bohaterka zamieszania zapowiadała własne telewizyjne show. Deska, morze i Szczyt sezonu i szaleństwo na falach. Chociaż Bałtyk nie sprzyja surfowaniu, nie zniechęca to miłośników tego emocjonującego sportu, którzy ściągają do Chałup z całej Polski. Zdjęcia z lekcji treningu z vicemistrzem Polski Jurkiem Kijkowskim zamieścił w serwisie Kontaktu 24 Reporter 24 MŻkorespondent. Cyklon, orkan, tajfun, Huragany, orkany, tajfuny i cyklony są spiralnymi burzami, które formują się w strefach tropikalnych. Mimo różnych nazw jest to jedno i to samo zjawisko. Czym się różnią? Tylko miejscem występowania.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Zagraniczni turyści wybrali

Zagraniczni turyści wybrali Kraków. Polskie miasto lepsze od Paryża i Wenecji

Kraków został doceniony w rankingu 25. najpiękniejszych miast świata jednego z najbardziej prestiżowych pism podróżniczych "Condé Nast ...
POPRZEDNI WPIS →
Clinton dostała w

Clinton dostała w Londynie nagrodę i mandat za złe parkowanie

Auto, którym jeździła po Londynie była sekretarz stanu USA Hillary Clinton stało zaparkowane przez 45 minut bez ...