-8
Kalisz ojcem, piraci drogowi czy problem Rosjan z ogniem olimpijskim? Wybierz wideo tygodnia

Kalisz ojcem, piraci drogowi czy problem Rosjan z ogniem olimpijskim? Wybierz wideo tygodnia

Pech Rosjan do ognia olimpijskiego czy szczęście Ryszarda Kalisza po narodzinach syna? A może nagranie z niebezpiecznych sytuacji na drogach? Ubiegły tydzień obfitował w kolejne ciekawe filmy dokumentujące wydarzenia z całego świata. Które Waszym zdaniem zasługuje na tytuł najlepszego? Wybierajcie w naszej sondzie.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
17-latek z Polski Licealista z Wrocławia został nagrodzony w prestiżowym konkursie fotografii przyrodniczej organizowanym przez Narodowe Muzeum Historii w Londynie i BBC. Zdjęcie sowy uszatej siedzącej na świerku w Austrii dało Mateuszowi Piesiakowi pierwsze miejsce w kategorii 15-17 lat. Główną nagrodę - Wildlife Photographer of the Year 2013 - zdobył fotograf z RPA, który uwiecznił afrykańskie słonie. - Polowanie na idealny kadr zajęło mi 10 lat - zdradził. Nasza klasa w Amerykańskie gwiazdy filmu i teatru Ellen Burstyn i Kathleen Turner wzięły udział w czytaniu scenicznym sztuki Tadeusza Słobodzianka "Nasza klasa" w Nowym Jorku. Reżyserem czytania był Cosmin Chivu. Sztuka obejmuje lata od 1925 aż po współczesność. Rozgrywa się w klasie, której uczniami są Polacy i Żydzi i demaskuje rezultaty wojny - zdradę, okrucieństwo i represje. Monica Lewinsky jedną Monica Lewinsky wezwała podczas konferencji naukowej TED do większego współczucia w internecie. Romans byłej stażystki Białego Domu z prezydentem USA Billem Clintonem trafił w 1998 roku na czołówki gazet i portali internetowych na całym świecie. - W sieci nazywali mnie dzidzią, blacharą, dziwką i kur… Straciłam reputację, godność i omal nie straciłam życia - zaznaczyła Lewinsky. Twój hamburger 10 Dla miłośników wołowiny mamy złą wiadomość. Produkcja tego rodzaju mięsa jest 10 razy bardziej szkodliwa dla środowiska niż produkcja drobiu, czy wieprzowiny. Do takich wniosków doszli niedawno naukowcy z Bard College w Nowym Jorku. Dziennikarzu, uważaj na Premier Luksemburga odbierający telefon dziennikarza okazał się bezkonkurencyjny i zgarnął blisko połowę Waszych głosów. Na drugim miejscu, z ledwo jednym punktem straty znalazł się uciekający miś. Trzecim miejscem na podium muszą zadowolić się pracownicy ambasady USA w Polsce życzący "Wesołych Świąt". Oto najlepsze wideo minionego tygodnia: Bobry uratowały wioskę Mieszkańcy rosyjskiej wsi Bobrowka od kilku lat z niepokojem obserwowali wysychające okoliczne jeziora i źródła. Przed narastającym problemem uratowała ich rodzina bobrów, robiąc to, w czym bobry są najlepsze. Poznali się w Spotkali się kilka lat temu, zaprzyjaźnili i stworzyli Digital Ocean. Dziś amerykański start-up jest jednym z liderów branży oferującej usługi w chmurze obliczeniowej. W drodze na szczyt pomogła im Beyoncé. Wokalistka korzysta z usług tej firmy prowadząc swoją stronę internetową. Kevin sam w Informacja o śmierci Macaulaya Culkina - niegdyś dziecięcego gwiazdora znanego głównie z filmów o niesfornym Kevinie - kilka dni temu błyskawicznie rozeszła się po internecie. Dotarła do samego zainteresowanego, który szybko pogłoski zdementował. Jednocześnie udając... zwłoki.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Gwiazda zaprojektowała futurystyczny

Gwiazda zaprojektowała futurystyczny stadion olimpijski. W Japonii protestują

- Stadion jest zbyt duży w stosunku do otoczenia. Nie walczymy z autorką, protestujemy, by projekt został ...
POPRZEDNI WPIS →
Sekret mózgu Einsteina

Sekret mózgu Einsteina ujawniony?

W czym tkwił sekret geniuszu jednego z najwybitniejszych naukowców wszech czasów – Alberta Einsteina? Badacze od dziesięcioleci ...