0

"Jeszcze parę godzin i mógł skonać". Piękny rogacz ocalony przed śmiercią

Pięknego jelenia od śmierci dzieliło, zdaniem leśniczego, który ocalił rogacza, zaledwie kilka godzin. - Na wnyku mógł cierpieć nawet kilka dni - zwraca uwagę mężczyzna. Doświadczonego leśniczego, który dojrzał zwierzę pomiędzy drzewami, zaniepokoił fakt, że osobnik zamiast salwować się ucieczką, dreptał w miejscu.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Zaklinowała się w Strażacy z miasta Dover zostali wezwani do nietypowego zdarzenia. Otrzymali informację, że pewna nastolatka zaklinowała się w studzience kanalizacyjnej. O akcji pisze "The Telegraph". Z każdą godziną Gmach Opery w Sydney i słynny most nad zatoką oraz wszystkie zabytki Delhi pogrążyły się w sobotę w ciemnościach. Wszystko za sprawą akcji "Godzina dla Ziemi". Wydarzenie to ma przypomnieć o niekorzystnych zmianach klimatu na naszej planecie. Berlin podzieli się Z okazji 25. rocznicy upadku muru berlińskiego instalacja z podświetlanych balonów znowu podzieli stolicę Niemiec na dwie części. Ale tylko na dwa dni. Odtwarzając część oryginalnego przebiegu berlińskiego muru, 8 tys. balonów złoży się na 15-kilometrową instalację świetlną "LICHTGRENZE". 9 listopada balony zostaną wysłane w powietrze przez tysiące wolontariuszy. Przebieralnia neutralna płciowo Na publicznym basenie w miejscowości Sundbyberg koło Sztokholmu oprócz przebieralni dla pań i panów dobudowano jeszcze trzecią - "neutralną płciowo". Basen będzie po tym remoncie ponownie otwarty w najbliższy weekend. Bogaci kochają Lazurowe Jeśli widzisz prywatny samolot na niebie, jest duża szansa, że pochodzi on z Nowego Jorku lub właśnie tam leci - pisze CNN Money. Jak wynika z raportu Knight Frank's Wealth, w 2013 roku siedem na dziesięć najbardziej uczęszczanych tras przemierzanych prywatnymi samolotami prowadziło z lub do tego miasta. Ameryka Południowa z NASA po raz kolejny dostarcza nam piękne widoki. Zobaczcie niezwykły timelapse z przelotu nad Ameryką Południową stworzony przez członków Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Utuczył go pizzą Dennis urodził się jako miniaturowy jamnik. Ale za sprawą właściciela z czasem przybrał na wadze tyle, że z miniaturą nie miał już nic wspólnego. Teraz, dzięki pomocy amerykańskiej studentki, zwierzak wrócił do dawnej formy. Jego przemianę śledzą tysiące internautów. WhatsApp broni się Komunikator WhatsApp został wyposażony w pełne szyfrowanie. Rozwiązanie oparte jest na systemie TextSecure. Zabezpieczenia stworzyła grupa no-profit Open Whisper Systems.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Trąba wodna nie

Trąba wodna nie pozwoliła Brazylijczykom leniuchować na plaży

Zapierająca dech w piersiach trąba wodna szalała w pobliżu popularnego kurortu w Brazylii. Żywioł pojawił się nagle, ...
POPRZEDNI WPIS →
Cień afery rozporkowej.

Cień "afery rozporkowej". Ukryta wskazówka na portrecie Clintona

Portret Clintona wisi w Waszyngtonie już prawie dekadę, ale dopiero teraz autor ujawnił jego ukryty przekaz. A ...