0
Jesteśmy mistrzami świata, robimy

Jesteśmy mistrzami świata, robimy "selfie". Angela Merkel i Rihanna królowymi kibiców

Po zdobyciu mistrzostwa świata niemieccy zawodnicy rzucili się do robienia pamiątkowych zdjęć. W chwilę po ostatnim gwizdku internet zalały "selfie" piłkarzy i znanych osobistości. Najczęściej zawodnikom towarzyszyły kanclerz Angela Merkel i piosenkarka Rihanna.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Jak Polak wybiera Jakie telewizory mają Polacy, kiedy zamierzają kupić nowe i jakie czynniki wpłyną na ich decyzje zakupowe? tech.wp.pl Sztuczna inteligencja zastąpi System sztucznej inteligencji, który zastąpi osobisty kontakt z nauczycielem podczas uczestnictwa w masowych kursach internetowych, opracowali badacze z Uniwersytetu Stanforda w Kalifornii – informuje New Scientist. tech.wp.pl Samsung przeprasza za Firma Samsung wystosowała oficjalne przeprosiny do wszystkich jego chińskich klientów po tym, jak media zarzuciły gigantowi sprzedaż wadliwych telefonów komórkowych. tech.wp.pl Kontakt 24 walczy Kontakt 24 ma szansę zostać najlepszą stroną internetową w konkursie Webstarfestival. Jesteśmy nominowani m.in. w kategorii "Wiadomości i Media", za co serdecznie dziękujemy! Czy wygramy? To zależy także od Was i liczby oddanych głosów. Liczymy na Was! Głosowanie tylko dziś do godz. 15. Chińscy hakerzy atakowali Amerykańska firma zajmująca się bezpieczeństwem w sieci oskarżyła chińską armię o przeprowadzanie w ostatnich latach operacji, które doprowadziły m.in. do włamań do programów obsługi satelitów i ingerencji w narzędzia kontroli przestrzeni lotniczej. SolarHug - ekologiczny Trend na ubieralne gadżety powoduje, że zwiększa się nasze zapotrzebowanie na energię. Smartfony, smartwatche, tablety, opaski... Ratować można się bankami energii i tu właśnie z pomocą przychodzi nowy gadżet. tech.wp.pl X-47B wylądował na Amerykański bezzałogowy samolot X-47B wykonał z powodzeniem manewr uważany za najtrudniejszy w morskim lotnictwie - bezpiecznie lądował na pokładzie lotniskowca. Trzy razy. To początek nowej ery w historii floty wojennej - mówią władze USA. Terapeuta, opiekun seniorów Android-prezenter, terapeutyczny mówiący pluszak i sympatyczny mały pocieszyciel - to tylko kilka robotów prezentowanych na wystawie w Tokio. Czy mogą pozwolić sobie na nie zwykli zjadacze chleba?
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Fabryka zatrudniała dzieci.

Fabryka zatrudniała dzieci. Samsung zawiesił współpracę

Południowokoreański koncern Samsung zawiesił współpracę z chińskim podwykonawcą Dongguan Shinyang Electronics w związku z oskarżeniami o korzystanie ...
POPRZEDNI WPIS →
Bank prosi o

Bank prosi o login i hasło do konta? "Niebezpieczne i niedopuszczalne"

Komisja Nadzoru Finansowego ostrzega banki, które proszą klientów o dane do logowania w innych bankach. Chodzi o ...