1
Jedyne owady, które galopują. Zaskakujące odkrycie w Afryce

Jedyne owady, które galopują. Zaskakujące odkrycie w Afryce

Zamiast chodzić, jak na owady przystało, galopują. W RPA odkryto trzy gatunki z rodziny żuków gnojaków, które mają niespotykaną zdolność.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Machaliście Saturnowi? Tak Pierwsze zdjęcie z "dnia, w którym uśmiechnęła się Ziemia", opublikowane. Błękitna Planeta, sfotografowana z okolic Saturna, wygląda na nim jak diamencik. Poniżej niej błyszczy Księżyc. Zgubił obrączkę podczas Podczas nowojorskiego maratonu, który odbył się w niedzielę, jeden z uczestników zgubił obrączkę. Maurizio Martinoli nie miał wielkich nadziei na jej odnalezienie, jednak postanowił informację o zgubie zamieścić na Facebooku. Ku wielkiemu zdziwieniu obrączka odnalazła się. Z piasku wyrzeźbiła Tatiana Galitsyna wygrała szóstą edycję "Mam talent!". W wielkim finale zaprezentowała zjawiskowy pokaz "rzeźbienia" piaskiem. W pierwszej trójce znaleźli się także zespół Tekla Klebetnica oraz Santiago Gil. 40 mln złotych 10, 20, 30, a może 40 milionów złotych. Każdy zapewne kiedyś zastanawiał się, co zrobiłby z taką sumą pieniędzy. Dom, samochód, podróż dookoła świata, mnóstwo gadżetów - wygrana liczona w milionach wystarczy, by spełnić każdą zachciankę. Ale pewnie każdy ma jakąś swoją listę priorytetów w tej sprawie. Dziś w Lotto do wygrania właśnie taka kwota. Śnieg prószy też Codziennie na dno oceanu opadają niezliczone ilości obumarłych szczątków roślin i zwierząt, a także piasku, sadzy, pyłu i fekaliów. Wszystko to później staje się pożywieniem dla żyjących tam organizmów. W kwietniu warto Miłośnicy astronomii nie będą się nudzić w kwietniu. W tym miesiącu bowiem wystąpią bardzo dobre warunki do obserwacji Marsa, Saturna, Ceters i Westy, a za pomocą teleskopu będzie można zobaczyć czapy suchego lodu na biegunach Czerwonej Planety. Rysie zaczęły wychodzić Rysie wychodzą z lasów, aby zdobyć pożywienie - alarmuje organizacja ekologiczna WWF Polska. Ubiegłoroczna mroźna zima mogła spowodować spadek liczebności saren, co zmusiło rysie do szukania pokarmu poza lasami. Przy nalewce i Prezydent Zielonej Góry postanowił przejść na "ty" z internautami. Przy malinowej nalewce wypił bruderszafta i z "pana prezydenta", stał się Januszem. W jego ślady poszedł prezydent Gorzowa Wielkopolskiego. - Tadeusz jestem - napisał na portalu społecznościowym.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Byk zaatakował policjanta.

Byk zaatakował policjanta. Uciekł z farmy

Do niecodziennego zdarzenia doszło w miejscowości Braila w Rumunii. Kierującego ruchem policjanta zaatakował byk. ...
POPRZEDNI WPIS →
Tort na chrzcinach

Tort na chrzcinach George'a miał 2,5 roku

Chrzciny księcia George'a to niezwykłe wydarzenie, więc i poczęstunek na przyjęciu po uroczystości nie mógł być zwykły. ...