0
Jakie uprawnienia dadzą Amerykanie

Jakie uprawnienia dadzą Amerykanie "cybernetycznym żołnierzom"?

Sekretarz obrony USA Ashton Carter ma dziś przedstawić nową strategię cybernetyczną. Szczególny nacisk położony ma w niej zostać na wojskowe zdolności ataków odwetowych, które mają działać odstraszająco na potencjalnych cybernetycznych agresorów.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Aukcja LTE rynkowi Po aukcji LTE nie dojdzie do zaburzenia konkurencji na rynku internetu - uspokaja prezes UKE. Obawy takie wysuwa Wojciech Pytel z Polkomtela, którego firma także bierze udział w aukcji. Jego zdaniem optymalnym jej wynikiem byłoby powstanie dwóch równoważnych sieci. Pierwsze zdjęcia Lumii Wszyscy czekają na ten telefon z mieszanymi uczuciami. Dla Microsoftu będzie to początek nowego rozdziału w produkcji smartfonów i zupełne (przynajmniej z zewnątrz) odcięcie się od marki Nokia. Dla Nokii to "ostatni gwóźdź do trumny" bardzo ważnego elementu historii tej firmy ? telefonów. tech.wp.pl Poważna usterka w Kiedy iPhone 5 pojawił się na rynku, jak grzyby po deszczu zaczęły mnożyć się raporty o egzemplarzach, które - zdaniem użytkowników - zginały się bez wyraźnych przyczyn. Podobnie wyglądała sprawa modelu 5s - część właścicieli skarżyła się na wyginającą się obudowę. Wszyscy byli przekonani, że ten niechlubny epizod Apple ma już za sobą. Tymczasem wygląda na to, że nadzieje były przedwczesne. tech.wp.pl HP chce dogonić Hewlett-Packard podzieli się na dwie spółki - poinformowała firma w poniedziałkowym komunikacie. Wcześniej takie informacje podał Reuters, powołując się na doniesienia "The Wall Street Journal". Krok ten ma pomóc skupić się firmie na rosnącym szybko rynku usług korporacyjnych. Plus obiecuje lepszą Plus wprowadza dla swoich klientów technologię HD Voice. Dzięki HD Voice klienci tej sieci mają otrzymać lepszą jakość połączeń. HD Voice to kolejny etap w drodze do wprowadzenia w Polsce VoLTE – usług głosowych w technologii LTE. Plus chce to zrobić jako pierwszy z rodzimych operatorów. tech.wp.pl Czy Zachód zna Alibaba, chiński gigant z branży e-handlu wejdzie dzisiaj na giełdę w Nowym Jorku. Debiut giełdowy będzie zapewne jednym z największych IPO w historii i może przewyższyć wartość oferty publicznej Facebooka sprzed dwóch lat. Alibaba ma szansę wskoczyć do czołówki wielkich firm z branży IT. Nie wiadomo tylko, czy firma odnajdzie się na rynkach, bo dla zachodniego konsumenta ta marka jest zupełnie obca - mówi Tomasz Popielarczyk z Antyweb. Apple wstrzymuje sprzedaż Ciężkie czasy nastały dla rosyjskiej klasy średniej. Nie dość, że ceny żywności stale rosną, a za jedno euro trzeba było zapłacić wczoraj prawie sto rubli, to jeszcze Apple wstrzymało w tym kraju sprzedaż online. tech.wp.pl Polacy obsypani nagrodami Z 62. Światowych Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik "Brussels Innova" Polacy wyjeżdżają z workiem trofeów. Zaprezentowaliśmy 93 wynalazki i zdobyliśmy Główną Nagrodę Jury, 19 złotych medali z wyróżnieniem i cztery medale w kategorii "Młody wynalazca".
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Pokazała ciało po

Pokazała ciało po ciąży. Zablokowali jej konto za promowanie "nagości i przemocy"

20-letnia mama bliźniaczek udostępniła zdjęcie swojego ciała z widocznymi rozstępami w serwisie Instagram. Chciała tym samym przekonać ...
POPRZEDNI WPIS →
Pekin wymusza niższe

Pekin wymusza niższe ceny. Mercedes ukarany grzywną

Mercedes Benz został w Chinach ukarany grzywną wysokości 350 milionów juanów (57 mln dolarów) za sprzeczne w ...