1
Jaceniuk: za atakami hakerów w Niemczech stoją rosyjskie służby

Jaceniuk: za atakami hakerów w Niemczech stoją rosyjskie służby

Premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk obarczył odpowiedzialnością za atak hakerów na witryny internetowe rządu i parlamentu niemieckiego służby specjalne Rosji. - Rekomenduję, by rosyjskie służby przestały tracić pieniądze podatników na organizowanie cyberataków na Bundestag i biuro kanclerz Angeli Merkel - oświadczył szef ukraińskiego rządu niemieckiej telewizji ZDF.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Telefon, aplikacja, karta. Tylko Kanadzie ustępujemy miejsca na podium pod względem liczby punktów, w których można korzystać z mobilnego portfela. A wystarczy kilka sekund, aby za pomocą karty zbliżeniowej lub smartfonu zapłacić za codziennie zakupy, bilet komunikacji miejskiej czy przejazd taksówką. W 2012 roku 212 mln osób na świecie płaciło za pośrednictwem urządzeń mobilnych, a pod koniec przyszłego roku liczba ta sięgnie 384 mln. Zwłoki nastolatka na Mieszkaniec Kalifornii, Jose Barrera, odkrył zarejestrowane na Google Maps zdjęcie zwłok swojego syna, zastrzelonego w 2009 r. Google Maps zapowiedziało, że firma w możliwie najszybszym tempie usunie zarejestrowany w bazie satelitarny obraz. Przegląd prasy: Polska Polska przyłączy się do programu kupna przez NATO pięciu dronów, czyli bezzałogowych samolotów służących do wykrywania i śledzenia celów naziemnych - informuje "Polska The Times". Polska technologia, która Bez tego wynalazku nie byłoby smartfonów, laptopów i współczesnej elektroniki. Technologia wytwarzania monokryształów początkowo była tylko ciekawostką. Dziś jej twórca Jan Czochralski - w ojczyźnie mało znany - jest najczęściej cytowanym polskim uczonym, którego dokonania stawiane są na równo z odkryciami Mikołaja Kopernika i Marii Skłodowskiej-Curie. tech.wp.pl Lustrzanka z drukarki Wiemy już, że z pomocą drukarki 3D każdy może wydrukować sobie pistolet. Na szczęście można też wydrukować sprzęt służący do trochę mniej krwawych polowań. Na przykład aparat fotograficzny. tech.wp.pl Nie wszyscy chcą Na całym świecie jest wielu innych detalistów, z którymi możemy współpracować - tak szef Apple Tim Cook zareagował na informacje, że dwie potężne sieci aptek CVS i Rite Aid odmawiają możliwość dokonywania płatności za pomocą usługi Apple Pay. 3DFormer - pisak Już niedługo na Kickstarterze ruszy przedsprzedaż nowego gadżetu dla wielbicieli druku przestrzennego. Wykonane własnoręcznie rzeźby, modele czy biżuterie zachwycą Waszych znajomych o wiele bardziej niż figurki wydrukowane ze zwykłej drukarki 3D. tech.wp.pl Zdjęcie młodej pary Po 13 latach udało się rozwiązać tajemnicę zdjęcia z gruzowiska WTC w Nowym Jorku. 11 września 2001 roku na miejscu zniszczeń po zamachach kobieta znalazła ślubną fotografię pary młodej z przyjaciółmi. W odnalezieniu bohaterów zdjęcia pomogli użytkownicy Facebooka i Twittera.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Zrobisz selfie, ale

Zrobisz "selfie", ale bez uchwytu. Kluby w Londynie wprowadzają zakaz

- Metalowy wysięgnik to potencjalna broń - tak angielskie kluby tłumaczą decyzję o zakazie wnoszenia na trybuny ...
POPRZEDNI WPIS →
Czytelnicy wreszcie będą

Czytelnicy wreszcie będą mogli porozmawiać z Murakamim

Jeszcze w styczniu ruszy tymczasowa strona internetowa, na której Haruki Murakami, jeden z najpopularniejszych ale też najbardziej ...