-9
Internet, jakiego nie widać. Co to jest Deep Web?

Internet, jakiego nie widać. Co to jest Deep Web?

To co powszechnie nazywamy internetem jest tak naprawdę tylko ułamkiem prawdy. Głębiej jest ogromny, niezbadany ocean nazwany przez badaczy Deep Web. Jego znaczącą częścią jest tzw. Tor.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Nowa oferta New Wirtualny operator FM Group Mobile wystartował z nową ofertą abonamentową "New FM 5.0". FM Group to firma z branży perfumeryjnej, działająca na zasadzie multi-level marketing (MLM). tech.wp.pl Nowe monitory AOC AOC przedstawił dwa modele monitorów stworzone z myślą o ochronie wzroku użytkowników spędzających wiele godzin przed ekranem. 21,5-calowy E2276VWM6 oraz 23,6-calowy E2476VMW6 wyposażone zostały w technologie Anti-Blue Light oraz Flicker-FREE. Pierwsza z nich redukuje szkodliwy wpływ niebieskiego światła, zaś druga eliminuje efekt migotania obrazu. tech.wp.pl Proces wydawniczy z "Financial Times" zamierza w pierwszej połowie przyszłego roku przejść na jedno globalne wydanie drukowane zamiast obecnych edycji regionalnych. Znaleźć się w nim mają głównie analizy i grafiki. Z kolei na swoim portalu internetowym chce publikować najświeższe wiadomości, z uwzględnieniem czasów najlepszej oglądalności i godzin, w których najwięcej internautów odwiedza stronę. Legendarna firma ogłasza Firma OCZ, producent między innymi szybkich pamięci RAM i dysków SSD, zbankrutowała. Na ratunek najprawdopodobniej przyjdzie Toshiba. tech.wp.pl My pokazujemy, Wy Trąba powietrzna porywająca autokar, ekstremalna budowa molo, wędkarz uwięziony na krze, snowboardzista z impetem wjeżdżający w narciarza i akcja ratunkowa na Giewoncie. To nagrania, które w ubiegłych latach trafiły na Kontakt 24, a potem zwyciężyły na festiwalu Off Plus Camera w Krakowie. Teraz do tego grona może dołączyć również Twój film! Spiesz się jednak, bo czasu na zgarnięcie 9 tysięcy złotych pozostaje coraz mniej. Precyzyjne sztuczne oko Zespół amerykańskich i polskich naukowców zbadał, jak pobudzać komórki oka z ogromną precyzją. Uczeni mają nadzieję, że dzięki temu w przyszłości da się opracować implant, który pozwoli osobom niewidomym zobaczyć świat z nieosiągalną wcześniej dokładnością. tech.wp.pl Eksperci: leki biopodobne Tzw. leki biopodobne są tak samo bezpieczne w użyciu i wykazują te same korzyści terapeutyczne, co biologiczne leki innowacyjne – powiedział we wtorek na konferencji w Warszawie wiceminister zdrowia Igor Radziewicz-Winnicki. Microsoft włącza się Microsoft zaprezentował urządzenie o nazwie Microsoft Band, które ma pozwolić użytkownikom na monitorowanie ich sprawności i planu ćwiczeń fizycznych. Noszony na nadgarstku gadżet posiada czujniki, które monitorują tętno, mierzą spalanie kalorii i jakość snu.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Kupujesz przez internet?

Kupujesz przez internet? Będzie bezpieczniej

Od czerwca polskie firmy będą musiały stosować przepisy unijnej dyrektywy dotyczące praw konsumentów. Ujednolicenie w całej UE ...
POPRZEDNI WPIS →
eBay tnie pensję

eBay tnie pensję prezesa o ponad połowę. Bo wyniki gorsze od oczekiwań

Szef eBay'a zarobił w 2013 roku o połowę mniej niż rok wcześniej. Władze giganta branży e-commerce obcięły ...