0
HP chce dogonić rynek. Dzieli się na dwie spółki

HP chce dogonić rynek. Dzieli się na dwie spółki

Hewlett-Packard podzieli się na dwie spółki - poinformowała firma w poniedziałkowym komunikacie. Wcześniej takie informacje podał Reuters, powołując się na doniesienia "The Wall Street Journal". Krok ten ma pomóc skupić się firmie na rosnącym szybko rynku usług korporacyjnych.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Polak strąci miedź Dzięki Polakowi pracującemu na Uniwersytecie Cambridge uznawane za najlepiej przewodzące prąd elektryczny kable miedziane mogą stracić palmę pierwszeństwa. Kiedy opracowane przez niego i jego kolegów kable z nanorurek węglowych zaczną być produkowane na masową skalę, dojdzie do prawdziwej rewolucji - przewidują. Jest jak wielkie Składa się z dwóch płatów tworzących razem zarys kręgla albo kurzego udka - takie cechy asteroidy 2014 HQ124, która tydzień temu minęła Ziemię, ukazują zdjęcia uzyskane przez naukowców z NASA. To jedne z najbardziej szczegółowych obserwacji radarowych takiego obiektu. Pozwalają dostrzec detale nawet o wielkości niecałych 4 m. Klawiatura Google, która W sklepie Play pojawiła się nowa wersja Klawiatury Google, która ma zupełnie nowy system autouzupełniania wyrazów. Teraz sugestie są spersonalizowane, na bazie analizy słów, jakich najczęściej używamy w usługach Google. tech.wp.pl Uwaga, po sieci Oszuści zaczęli promowanie fałszywych linków na YouTube i Facebooku, które obiecującą pobranie nowej wersji 2015 antywirusa BitDefender. tech.wp.pl Zuckerberg zarobił w Mark Zuckerberg zarobił w 2013 roku 3,3 mld dolarów na zrealizowaniu opcji na akcje Facebooka - wynika z opublikowanego raportu. Założyciel firmy wyczerpał już posiadaną pulę opcji na akcje serwisu społecznościowego, uzyskaną po wprowadzeniu spółki na giełdę. Rosja nie chce Jak podaje Russia Today, rząd rosyjski podjął odpowiednie kroki, aby do końca 2015 r. uniemożliwić swoim obywatelom dokonywanie transakcji za pomocą kryptowalut. Uzasadnienie tej decyzji jest bardzo interesujące. tech.wp.pl Widzowie żądają 42 Portugalscy widzowie domagają się wypłaty odszkodowania za brak sygnału w odbiornikach spowodowany ich zdaniem źle przeprowadzoną cyfryzacją naziemnej telewizji. Swoje straty wyceniają łącznie na 42 mln euro. tech.wp.pl Zakupy z powietrza. Amazon bardzo poważnie podchodzi do zapowiedzianego już jakiś czas temu wykorzystania dronów do dostarczania produktów zakupionych online. Amerykański gigant e-commerce zwrócił się do Federal Aviation Administration (odpowiednika polskiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego) o pozwolenie na zwiększenie zakresu testów małych jednostek bezzałogowych.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Luksusowe hybrydy hitem

Luksusowe hybrydy hitem Motor Show w Paryżu

Ponad 100 aut, 270 wystawców z 21 krajów - w Paryżu trwa Motor Show, jedna z największych ...
POPRZEDNI WPIS →
Yahoo gotowy zainwestować

Yahoo "gotowy zainwestować miliony" w Snapchat

Internetowy gigant Yahoo jest bliski zainwestowania milionów dolarów w aplikację mobilną Snapchat, której wartość może oscylować w ...