0
Hakerzy zaatakują Londyn? Legalnie, sprawdzą bezpieczeństwo banków

Hakerzy zaatakują Londyn? Legalnie, sprawdzą bezpieczeństwo banków

W ciągu najbliższych kilku miesięcy hakerzy będą atakowali systemy komputerowe brytyjskich banków, usiłując wykraść informacje o milionach klientów. Tym razem nie muszą jednak obawiać się policji - chodzi o całkiem legalne przetestowanie zabezpieczeń w bankach.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Po konferencji Apple: Podczas konferencji w swoim sztabie głównym Apple pokazało dwa nowe iPady: Air 2 oraz Mini 3. Oba urządzenia są cieńsze od poprzedników i wyposażono je w nowocześniejsze podzespoły, w tym czytnik linii papilarnych Touch ID. Ruszyły zapisy na Chiński producent samochodów FAW rozpoczął przyjmowanie zamówień na swój najdroższy pojazd. Chodzi o luksusowe auto Red Flag L5, które wyceniane jest na co najmniej 800 tys. dolarów. LG G4 będzie Im bliżej targów CES, tym więcej plotek na temat nowych smartfonów. Chociaż od premiery LG G3 minęło zaledwie kilka miesięcy od pewnego czasu spekuluje się już na temat jego następcy. Co mówią najnowsze źródła? tech.wp.pl Apple przesunie premierę To, co miało być zabójczym ciosem dla Samsunga, zostało odłożone w czasie - tak Bussiness Insider komentuje możliwość przesunięcia w czasie premiery najnowszego dziecka firmy Apple - iPhone'a 6. Model miał pobić konkurencyjne smartfony południowokoreańskiego koncernu. Pojawił się jednak problem. Chiny budują potężny Chiny przystąpiły do budowy lotniskowca - twierdzi "The Times", powołując się na zdjęcia satelitarne ze stoczni na wyspie Changxing w Szanghaju i ekspertów grupy badawczej IHS Jane's. Według gazety może to oznaczać "przyspieszenie chińskich ambicji morskich". tech.wp.pl Microsoft wprowadzi Windowsa Wygląda na to, że moda na synchronizację smartfona z kokpitem samochodu zatacza coraz szersze kręgi. O rozpoczęciu prac nad swym własnym, autorskim rozwiązaniem poinformował media także sam Microsoft. tech.wp.pl Na stojąco, czy Przyszłość pasażerskich lotów za kilkanaście lat może wyglądać zupełnie inaczej niż obecnie. Projekty nowych samolotów i zastosowanych w nich rozwiązań mogą zmienić nie tylko całą branżę, ale i podejście do pasażera. Ruszył nowy mózg W rosyjskich siłach zbrojnych i strukturach siłowych doszło do mało widocznej, ale niezwykle ważnej zmiany. W bunkrze ukrytym pod Moskwą uruchomiono nowoczesne centrum dowodzenia, które w jednym miejscu łączy "nerwy" wszystkich służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Od wojsk jądrowych, przez oddziały wojsk wewnętrznych, po ministerstwo energetyki. Dla Rosjan to rewolucja.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
General Motors potwierdza:

General Motors potwierdza: w Tychach zainwestuje ok. 250 mln euro

Koncern General Motors potwierdził, że w Tychach zainwestuje ok. 250 mln euro w zaplecze i linie produkcyjne ...
POPRZEDNI WPIS →
Bogdan Walewski -

Bogdan Walewski - niezwykła historia potrójnego szpiega

Jeden z najdłużej działających agentów w historii PRL. Przez blisko ćwierć wieku ten zdolny dyplomata przekazywał informacje ...