0
Gracze ofiarami sankcji? Tryb sieciowy znanych gier zablokowany na Krymie

Gracze ofiarami sankcji? Tryb sieciowy znanych gier zablokowany na Krymie

Krymscy internauci narzekają, że zablokowano ich dostęp do społeczności internetowych, przez co nie mogą korzystać z opcji gry "multiplayer", w takich grach jak "Diablo" czy "World of Warcraft". Wielu użytkowników przypisuje założenie blokady Departamentowi Skarbu USA.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Apple Watch kontra Na zegarek Apple'a większość z nas jeszcze długo poczeka. Ciekawe, co zajmie mniej czasu: wyczekiwanie kuriera z paczką, czy też czas od rozpakowania pudełka do zepsucia gadżetu? tech.wp.pl Hewlett-Packard chce wejść Hewlett-Packard za 3 mld dolarów kupi Aruba Networks - firmę, która dostarcza profesjonalny sprzęt i oprogramowanie przeznaczone do budowy korporacyjnych sieci Wi-Fi. Koncern ma nadzieję, że akwizycja pomoże mu konkurować na rynku wartym 18 mld dolarów. Będzie wspólna sieć Zasady aukcji na dostęp do szybkiego mobilnego internetu (LTE) powinny zostać zmienione - uważają eksperci Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową. Ich zdaniem lepszą konkurencję na rynku i wyższą jakość usług zapewniłaby użytkownikom wspólna sieć dostępu do LTE. Phoenix Towers - Dwie różowe wieże, z których jedna osiągnie wysokość 1 km, staną w przeciągu trzech lat w chińskim mieście Wuhan. tech.wp.pl Apple 1 sprzedany Jeden z niewielu pozostałych na świecie komputerów Apple 1 został sprzedany w środę na aukcji w Nowym Jorku za 905 tys. dolarów. To o wiele więcej niż się spodziewano. Dom Steve'a Jobsa Komisja historyczna Doliny Krzemowej za zabytek uznała kalifornijski dom Steve'a Jobsa, nieżyjącego już założyciela informatycznej firmy Apple, gdzie powstawały pierwsze egzemplarze słynnych komputerów. tech.wp.pl Polskie serce robota Kampania crowdfundingowa polskiej firmy technologicznej Husarion osiągnęła swój cel, zdobywając oczekiwane środki finansowe jeszcze przed zakończeniem czasu zbiórki. W serwisie Kickstarter.com udało się zebrać ponad 50 000 dolarów potrzebnych do rozpoczęcia produkcji innowacyjnego projektu RoboCORE. Pełne sfinansowanie kampanii „serca robotów” pozwoli krakowskiej firmie zrealizować wizję nowatorskiej platformy stanowiącej centralny element nowych konstrukcji. Umożliwią one proste i tanie tworzenie robotów bez specjalistycznej wiedzy. tech.wp.pl Wybudzimy-Kamila śledzi 100 Z decyzją o wyłączeniu respiratora 17-letniego Kamila walczyła nie tylko rodzina i koledzy, ale też blisko 100 tysięcy osób na Facebooku. Bardzo ostro atakowali lekarzy, próbując dowieść, że mógł jeszcze zdarzyć się cud. Transplantolog prof. Andrzej Chmura skwitował w TVN24: Dużo pracy nas czeka, żeby oni zrozumieli o co chodzi. Kamil został we wtorek odłączony od aparatury. Matka nie wydała zgody na wykorzystanie jego organów do ratowania życia innych.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Bunt maszyn? Odkurzacz

Bunt maszyn? Odkurzacz zaatakował Koreankę

Czy to początek buntu maszyn? Pewna Koreanka, która zainwestowała w "inteligentnego" robota mającego odkurzać mieszkanie, skończyła jako ...
POPRZEDNI WPIS →
Duda nie przemawiał

Duda nie przemawiał z głowy? Internauci śmieją się z "afery prompterowej"

Zwolennicy kandydata PiS na prezydenta przekonują, że Andrzej Duda - w odróżnieniu od urzędującej głowy państwa - ...