0
Ekspert: cyberszpiedzy atakują polskie firmy energetyczne

Ekspert: cyberszpiedzy atakują polskie firmy energetyczne

Doniesienia o ataku hakerów na polską firmę energetyczną świadczą, że cyberprzestępców interesują informacje na temat naszego rynku energetycznego. Tego typu działania mają cechy szpiegostwa cybernetycznego - uważa ekspert ds. bezpieczeństwa Mirosław Maj.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
PESA pobiła rekord Zaprojektowany i zbudowany przez PESA dla Kolei Rosyjskich pociąg inspekcyjny 611M osiągnął najwyższą z wyprodukowanych dotąd w Polsce spalinowych pojazdów szynowych prędkość - 201 km/godz. tech.wp.pl Dziś nawet paczka W dzisiejszych czasach nikogo i niczego nie można być pewnym. Ale o ile zakładanie podsłuchów staje się swego rodzaju przykrym standardem, o tyle na wypowiadane słowa trzeba uważać nawet jeśli jesteśmy schowani za warstwą dźwiękoszczelnego szkła. Zwłaszcza, jeśli obok leży paczka czipsów. tech.wp.pl Miniprojektor na imprezy: PicoPix 3407 to najnowszy kieszonkowy projektor firmy Philips. Podobnie jak pozostałe modele trzeciej generacji, cechują go niewielkie gabaryty. Ponadto, pozwala wyświetlić obraz o przekątnej 120”, a wbudowana bateria zapewnia do 1,5 godziny pracy. tech.wp.pl Koktajl Mołotowa i Każdego roku Google podsumowuje treści najczęściej wyszukiwane przez użytkowników na całym świecie. Z przygotowanych zestawień można się dowiedzieć, że trendy te różnią się w poszczególnych krajach. I tak dowiadujemy się na przykład, że ukraińskich internautów interesowała receptura koktajlu Mołotowa, a Francuzów - jak oddać nieważny głos. Aktualizacja pakietu Office Najnowsza aktualizacja pakietu biurowego Microsoftu w wersji dla Androida sprawi, że życie jego użytkowników stanie się odrobinę wygodniejsze. Oprócz wygodniejszej integracji z OneDrive, Microsoft dodał również wsparcie dla Dropboxa. tech.wp.pl W Korei nie Władze Korei Północnej wydały w niedzielę oświadczenie, w którym twierdzą, że nie mają nic wspólnego z cyberatakiem na sieć Sony Pictures. Sieć ta nakręciła komedię "The Interview" o spisku na życie przywódcy Korei Płn. Kim Dzong Una. Goclever Insignia 5 Do grona całej rzeszy tanich smartfonów DualSIM dostępnych na naszym rynku dołączył Goclever Insignia 5. Tym razem producent zadbał, aby telefon wyróżniał się czymkolwiek spośród tłumu - dołącza bowiem do niego dwie baterie w zestawie, a samo urządzenie wspiera standard Wi-Di. tech.wp.pl Rozpoczął się eksperyment Sojuz TMA-16M po sześciu godzinach lotu przycumował do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Przywiózł trzech nowych astronautów. Dwóch z nich w ramach eksperymentu pozostanie na ISS przez rok, a nie tak jak większość astronautów przez sześć miesięcy.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Nadjeżdża rewolucja. Zawód

Nadjeżdża rewolucja. Zawód kierowcy zniknie?

Wielkie koncerny motoryzacyjne coraz odważniej inwestują w technologie samoprowadzących się samochodów. Auta bez kierowcy stworzył też Google. ...
POPRZEDNI WPIS →
Po konferencji Apple:

Po konferencji Apple: przebojem może stać się iMac z monitorem Retina 5K

Podczas konferencji w swoim sztabie głównym Apple pokazało dwa nowe iPady: Air 2 oraz Mini 3. Oba ...