0
Eksperci: leki biopodobne to szansa dla polskiego przemysłu farmaceutycznego. Jesteśmy liderem

Eksperci: leki biopodobne to szansa dla polskiego przemysłu farmaceutycznego. Jesteśmy liderem

Tzw. leki biopodobne są tak samo bezpieczne w użyciu i wykazują te same korzyści terapeutyczne, co biologiczne leki innowacyjne – powiedział we wtorek na konferencji w Warszawie wiceminister zdrowia Igor Radziewicz-Winnicki.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Samsung zapłaci Apple'owi Ogłoszono właśnie werdykt w kolejnej już sprawie dotyczącej łamania patentów Apple’a przez Samsunga. Koreański gigant będzie musiał zapłacić producentowi iPhone’ów 290 milionów dolarów. Jednak to tylko część kwoty odszkodowania. tech.wp.pl Test LG 55LA740S LG podesłało do naszej redakcji telewizor z nowej serii - model 55LA740S. Sprzęt naszpikowano nowinkami technicznymi i wyposażono w 55-calowy ekran z podświetleniem krawędziowym LED. W zestawie oprócz okularów 3D dla całej rodziny znajdziemy magiczny pilot, który w niczym nie przypomina tych standardowych. Jeśli marzy wam się w domu taki sprzęt, musicie przygotować prawie 6000 zł. Sprawdźmy zatem, czy telewizor LG z najnowszej serii na 2013 rok jest warty swojej ceny. tech.wp.pl Rosyjscy internauci mają Wszystko zaczęło się 13 marca, kiedy to cztery strony należące do rosyjskiej opozycji zostały zablokowane, w tym Kasparov.ru - portal założony przez słynnego mistrza szachowego. tech.wp.pl Miał być symbol Miał być symbolem możliwości Rosji XXI wieku, ale jego realizacja przypomina raczej wielkie przedsięwzięcia ery ZSRR. Nowy kosmodrom Wostocznyj powstaje na Dalekim Wschodzie, terminy dyktują politycy, wszystko jest opóźnione, koszty zostały dawno przekroczone i właściwie nie wiadomo, po co komu tak wielki kosmodrom akurat w tym miejscu. NYT: Waszyngton nie USA odmawiają podpisania z Niemcami umowy antyszpiegowskiej, o co zabiegają władze w Berlinie. Poinformował o tym w poniedziałek dziennik "New York Times", powołując się na źródło w niemieckim rządzie. Chcemy szybszego internetu. Według najnowszego ogólnoeuropejskiego badania dotyczącego sposobów korzystania z internetu przez Europejczyków szybkość łącza internetowego staje się najważniejszym kryterium dla użytkowników internetu. Prawie połowa (45 proc.) europejskich gospodarstw domowych polepszyłaby swój abonament internetowy lub zmieniła dostawcę na zapewniającego szybsze łącze, co oznacza, że szybkość łącza internetowego staje się ‑ obok ceny ‑ najważniejszym czynnikiem determinującym wybór planu internetowego. tech.wp.pl MWC 2015: Zegarek Jako jeden z nielicznych mogłem zobaczyć podczas targów MWC smartwatcha od Huawei z bliska. Firma zazdrośnie strzeże do niego dostępu i nie był on oficjalnie wystawiony na stoisku Jako że producent nie zdecydował się na ogólne udostępnienie swojego najnowszego produktu, atmosfera w zastrzeżonej części stoiska była wyjątkowo gorąca. Czego możemy się spodziewać po produkcie z Chin? Przede wszystkim - piękna. Jest na co popatrzeć. tech.wp.pl Japonia rezygnuje z Rządząca w Japonii Partia Liberalno-Demokratyczna (PLD) poinformowała w czwartek, że rezygnuje z regulacji prawnych dotyczących bitcoina. Japończycy chcą zwiększyć kontrolę nad tą wirtualną walutą, po tym jak w lutym upadła w Tokio jedna z największych giełd bitcoinów.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Lloyds zwalnia 9

Lloyds zwalnia 9 tys. pracowników. Przez bankowość internetową

Czołowa brytyjska grupa bankowa LBG (Lloyds Banking Group) zamknie 150 ze swych 2253 oddziałów i zwolni 9 ...
POPRZEDNI WPIS →
Zakupy z robotem.

Zakupy z robotem. To już nie jest science fiction

W sklepie Orchard Supply Hardware (sprzęt ogrodniczy, narzędzia itp.) w kalifornijskim San Jose klientom pomagają w zakupach ...