0

"Dziewicze poczęcie" pytonicy Thelmy. Pierwsze u tego gatunku

Pytonica o imieniu Thelma z Louisville Zoo w Kentucky to prawdziwie niezależna samiczka. Zoolodzy potwierdzili, że poczęła potomstwo bez udziału samca. To pierwsze takie narodziny wśród pytonów.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Google pokazał psa-robota. Ma cztery nogi. Jest niezwykle zwinny i został nazwany "robotycznym psem". Jego twórcy, czyli inżynierowie z firmy Boston Dynamics, która należy do Google’a, nie zdradzają jeszcze do czego będzie wykorzystany ich najnowszy wynalazek, ale eksperci twierdzą, że inteligentna maszyna świetnie sprawdzi się w armii. Więcej informacji w programie "Świat technologii" o godz. 21.15 w TVN24 Biznes i Świat. Kolega podpalił kolegę. Chiński sąd orzekł, że producent popularnej kreskówki jest współwinny obrażeń, spowodowanych u dwóch chłopców przez ich kolegę, który przywiązał ich do drzewa i podpalił, odtwarzając jedną ze scen obejrzanych w telewizji. Najseksowniejszy mężczyzna świata - Taaa, bardzo śmieszne - odparł dziennikarzom Chris Hemsworth, gdy usłyszał od nich, że zdobył tegoroczny tytuł "Najseksowniejszego mężczyzny na świecie". Musieli go przekonywać, że to nie żart. Australijski aktor znany z filmów "Avengers" i "Thor" po chwili zażartował: - Chyba właśnie daliście mi prawo mówienia żonie, że nie muszę gotować obiadu i zmieniać dzieciom pieluszek. Młode rybołowy pierwszy Potomki pary rybołowów zamieszkujących gniazdo w Nadleśnictwie Lipka pierwszy raz wyleciały z gniazda. Lasy Państwowe we współpracy z PSE i Orange transmitują życie rodziny tych rzadkich w Polsce ptaków. Uścisk dłoni Kaczyńskiego Uścisk dłoni prezesa, Bieńkowska uciszająca Buzka i nagi kibic - te trzy nagrania zdobyły najwięcej Waszych głosów w plebiscycie na wideo tygodnia. Zwyciężył długo oczekiwany gest pojednania pomiędzy liderem Prawa i Sprawiedliwości a byłym premierem. Podziękować, uśmiechnąć się Nie należy zamawiać cappuccino po obiedzie, a tym bardziej po kolacji, a wino powinno pasować do posiłku - to niektóre rady dla rosyjskich turystów, przyjeżdżających do Włoch. Powstał dla nich filmowy savoir-vivre. Zdaniem jego autorów, rosyjscy turyści w arogancki sposób szastają pieniędzmi, zachowują się z wyższością, nie dziękują i nie uśmiechają się. Małpa nacisnęła spust Wikimedia odrzuciła prośby fotografa David Slater'a o zaprzestanie udostępniania jednego z jego zdjęć. Wszystko dlatego, że wykonana w Indonezji słynna fotografia roześmianego makaka czubatego, to tak naprawdę selfie. Jak przekonuje Wikimedia, to małpa nacisnęła spust migawki, więc fotograf nie ma do zdjęcia praw. Łoś wpadł w W Nadleśnictwie Spychowo w drut kolczasty zaplątało się poroże łosia. Gdyby nie pomoc leśniczego i myśliwych to zwierzę mogłoby skończyć tragicznie.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Nie możemy wynieść

"Nie możemy wynieść krzesła ze sklepu". Artyści chcą zmian, bo na piractwie tracą rocznie 600 mln zł

Około 600 mln złotych rocznie traci polskie PKB na piractwie internetowym. Twórcy apelują o zmiany w prawie, ...
POPRZEDNI WPIS →
Doskonale zachowana mamucia

Doskonale zachowana "mamucia nastolatka" zwiedzi świat

Zamknięta w szklanym pudle, w którym czujniki utrzymują temperaturę poniżej 0 st. C, "mamucia nastolatka" imieniem Yuka ...