0
DS startuje w Polsce. I od razu z premierą

DS startuje w Polsce. I od razu z premierą

Na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show 2015 miała miejsce inauguracja nowej marki samochodowej – DS. Powstające wcześniej pod znakiem Citroena samochody mają stanowić alternatywę dla osób szukających pojazdów z klasy premium – zapewniają przedstawiciele DS.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Rusza pierwsza amerykańska W Stanach Zjednoczonych otwarto dziś pierwszą giełdę bitcoinów. Wsparcie dla jej działalności okazali najwięksi giganci finansowi - podaje CNN Money. Telefon, którym możesz CAT S50 to wytrzymały smartfon 4G, przeznaczony do użytku w wymagających warunkach. Ten telefon to idealny partner dla osób uprawiających sporty ekstremalne lub pracujących w trudnych warunkach w terenie. tech.wp.pl Polacy obsypani nagrodami Z 62. Światowych Targów Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technik "Brussels Innova" Polacy wyjeżdżają z workiem trofeów. Zaprezentowaliśmy 93 wynalazki i zdobyliśmy Główną Nagrodę Jury, 19 złotych medali z wyróżnieniem i cztery medale w kategorii "Młody wynalazca". Czujniki w kanałach Umieszczenie w sieci kanalizacyjnej sieci czujników może pozwolić na wykrywanie domów, w których produkuje się materiały wybuchowe bądź narkotyki - informuje New Scientist. Na razie prototypy urządzeń przeszły testy laboratoryjne. tech.wp.pl Rakieta wystartowała sama Kosztowna katastrofa największej rosyjskiej rakiety nośnej Proton-M prawdopodobnie została spowodowana przez źle dopięte kable. Rakieta wystartowała chwilę za wcześnie i od początku "myślała", że jest w sytuacji awaryjnej. Sama celowo rozbiła się. Najbardziej anonimowy router Prywatność jest dzisiaj jednym z najważniejszych tematów. Użytkownicy sieci, atakowani przez hakerów i okradani z cyfrowej intymności przez agencje rządowe, potrzebują gwarancji, że ich dane nie wpadną w niepowołane ręce. Pytanie, jak to zrobić. tech.wp.pl Likwidacja roamingu coraz Komisja przemysłu PE poparła we wtorek regulację, która do końca 2015 roku pozwoli znieść opłaty roamingowe w całej Unii Europejskiej. Użytkownicy telefonów komórkowych w UE płaciliby krajową stawkę za połączenia, podróżując po krajach członkowskich. Pieniądze znajomym wyślesz Facebook ogłosił wprowadzenie nowej funkcji. Za pomocą należącej do firmy aplikacji "Messenger" będzie można wysyłać do znajomych nie tylko tekst, zdjęcia i naklejki, ale także pieniądze.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Apple Watch w

Apple Watch w sprzedaży. Klienci już się skarżą

Można już kupić Apple Watch - ta informacja zelektryzowała fanów marki na całym świecie. W wielu krajach ...
POPRZEDNI WPIS →
Timur i jego

Timur i jego drużyna w Krainie Czarów. Szczerzy hakerzy, czy agenci Kremla?

Grupa hakerów, nazywająca samych siebie Anonimową Międzynarodówką, od 1,5 roku publikuje wewnętrzne dokumenty i prywatną korespondencję osób ...