1
Drapieżne damy, co dają całusy. Kamera TVN24 pod wodą z gwiazdami Afrykarium

Drapieżne damy, co dają całusy. Kamera TVN24 pod wodą z gwiazdami Afrykarium

Chętnie dają całusy i pozują do zdjęć. - To prawdziwe kobiety, damy na wybiegu - opisuje Paweł Borecki swoje podopieczne, mimo że ważą prawie 300 kilogramów. Kamera TVN24 zanurzyła się z nimi w nowym basenie wrocławskiego Afrykarium.


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Najpierw doktorat, później Gołąbkami z botwinki i carpaccio z kaczki zdobyła żołądki i serca jury konkursu MasterChef Beata Śniechowska. 28-latka ze Zgorzelca wygrała II edycję programu TVN. Natura jest największym To jedno z najbardziej fotogenicznych miejsc na świecie. Żeby się do niego dostać, trzeba wejść przez skalną szczelinę i zejść w dół po 20-metrowej, metalowej drabinie. A potem? "Wędrówka malowniczymi, wąskimi korytarzami, wyżłobionymi przez wodę z tzw. powodzi błyskawicznych" - opisuje swoją wizytę w Kanionie Antylopy w amerykańskim stanie Arizona Reporter 24 darekny. Królowa Andów rozkwitła W ogrodzie botanicznym w Berkeley w Kalifornii ta rzadka roślina rozkwitła po 24 latach od posadzenia i jest pod tym względem wyjątkowo szybka. Liście, wyrastające z łodygi przypominającej kaktusa, przez swój kształt i rozmiar porównywane są do desek surfingowych. Szarapowa największą celebrytką Maria Szarapowa znalazła się na czele listy pięćdziesięciu najważniejszych celebrytów Rosji przygotowanej przez "Forbesa". Przy ustalaniu rankingu pod uwagę wzięto trzy czynniki - roczny przychód, częstotliwość pojawiania się w mediach oraz wyszukiwania danej osoby w Yandex, największej rosyjskiej przeglądarce internetowej. Bardzo tajemniczy tweet David Lynch i Mark Frost, twórcy "Miasteczka Twin Peaks", zamieścili na swoich Twitterach identyczne wpisy. To ten sam cytat z serialu, który ukazał się na kontach obu panów dokładnie o tej godzinie, o której serialowy agent Cooper po raz pierwszy zjawił się w Twin Peaks. Tajemnicze tweety wywołały burzę przypuszczeń, że kultowa produkcja wraca po 25 latach. Pod ziemią wody Ze względu na wyjątkowe, widoczne z kosmosu bogactwo powierzchniowych wód, Ziemia jest nazywana Błękitną Planetą. To określenie może zyskać dodatkowe znaczenie, bo amerykańscy geolodzy ogłosili, że głęboko w jej wnętrzu znajdują się gigantyczne masy wody. Ten podziemny "ocean", objętością trzykrotnie przewyższający wszystkie naziemne zasoby, jest jednak zamknięty w chłonnym niebieskim minerale nazywanym ringwoodytem. Stanął przed Hollywood Żartował i śpiewał, ale to tym występem zaskoczył wszystkich. Prowadzący tegoroczną galę Oscarów Neil Patrick Harris w pewnym momencie pojawił się na scenie w samej bieliźnie. Oprócz tego aktor rozdawał też gwiazdom statuetki z klocków i przewidział, że "reżyser z Polski wygłosi zbyt długie przemówienie". Prestiżowe wyróżnienie dla Międzynarodowe stowarzyszenie inżynierów IEEE uhonorowało prestiżowym wyróżnieniem Milestone (kamień milowy) trzech polskich matematyków: Mariana Rejewskiego, Jerzego Różyckiego i Henryka Zygalskiego za złamanie kodów niemieckiej maszyny szyfrującej Enigma.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Wyciągnęli wrak z

Wyciągnęli wrak z dna Bałtyku. Muzeum potwierdziło: Słynny Douglas już w porcie Marynarki Wojennej

Wrak amerykańskiego bombowca Douglas A-20 został wydobyty z dna Bałtyku i ustawiony w porcie Marynarki Wojennej w ...
POPRZEDNI WPIS →
Próbował przebiec 1,6

Próbował "przebiec" 1,6 tys. km przez Atlantyk w plastikowej bańce

Amerykańska Straż Wybrzeża uratowała mężczyznę, który próbował "przebiec" około 1,6 tysiąca kilometrów od wybrzeży Florydy do Bermudów. ...