-9
Dostali orgazmu na myśl o

Dostali orgazmu na myśl o "Nimfomance"

"Niektórzy myślą sobie, że siedzimy w wieży z kości słoniowej, patrząc z góry krytycznym okiem na filmowy krajobraz, nie czerpiąc z tego żadnej przyjemności" - napisali pokazując plakat, na którym nie tylko są nago, ale i w chwili odczuwania rozkoszy. W ten sposób najlepsi duńscy krytycy sparodiowali oryginalny plakat, na którym to samo zrobili aktorzy "Nimfomanki".


czytaj więcej »

Zobacz inne informacje z kategorii
Margaret Thatcher to Edward Snowden ma dla ciebie złe wieści: twoje hasło do komputera prawdopodobnie jest straszne. A do jego rozszyfrowania hakerowi wystarczy chwila. Przypominamy! Jutro zaćmienie W piątek przed południem będzie można zobaczyć z terenu Polski częściowe zaćmienie Słońca. Do obserwacji należy wcześniej się przygotować. Oko nie powinno być bezpośrednio narażone na promieniowanie słońca. Jak się bronić Istnieje wiele sposobów walki z komarami - na rynku jest dostępna cała gama produktów w różnych formach, w tym chemiczne i elektryczne. Powstała nawet aplikacja na telefon, imitująca dźwięki odstraszające komary. Każdy ma swój patent na uniknięcie swędzących ukąszeń, jednak który z nich naprawdę działa? Nad południowo-zachodnią częścią Naukowcy z NASA Jet Propulsion i Uniwersytetu Michigan potwierdzili, że nad południowo-zachodnią częścią Stanów Zjednoczonych znajduje się chmura metanu o powierzchni 6500 kilometrów kwadratowych. Według badaczy jej źródłem jest działalność górnicza w San Juan Basin w stanie Nowy Meksyk. Naukowcy twierdzą, że chmura w USA zatrzymuje więcej ciepła, niż cała roczna emisja dwutlenku węgla w Szwecji. Latający apartament. Podróże Wygląda jak statek kosmiczny, działa jak sterowiec, a wnętrze ma jak luksusowy apartament - to model statku powietrznego, który wymyślił brytyjski projektant Mac Byers. Choć to tylko koncept, dzięki któremu wyróżniono jego pracę dyplomową na uczelni, autor przewiduje, że tak mogą wyglądać podróże przyszłości. Włosi mają swoją Prokuratura i parlament we Włoszech zajmują się sprawą bakterii, dziesiątkującej drzewka oliwne w Apulii na południu kraju. Bakteria zaatakowała około miliona drzewek a zagadką pozostaje to, jak w ogóle trafiła do Włoch. Najdroższy obiad świata Fontainebleau, najbardziej luksusowy hotel w Miami, planuje wprowadzić do menu najdroższy obiad świata. Posiłek ma kosztować 1954 dolarów, czyli 6 tys. złotych. Kwota nie jest przypadkowa - hotel powstał w 1954 roku i "ekskluzywne doświadczenie kulinarne" wymyślono z okazji jego 60. urodzin. W ofercie m.in. wołowina Kobe z japońskich krów Wagyu, która znajduje się na liście 10. najdroższych potraw świata. Od bezdomności w On - zdolny sportowiec, narciarz o bujnych blond włosach i zawadiackim uśmiechu. One - głodne, piszczące i bez przyszłości. Zobaczył je w Soczi przed jednym z treningów. Z igrzysk olimpijskich wywiózł nie tylko srebrny medal, ale też całą rodzinę bezdomnych psiaków. Stały się gwiazdami internetu.
dodaj komentarz »
← NASTĘPNY WPIS
Będą zmiany w

Będą zmiany w programie elektronicznej inwigilacji?

Podczas swojej konferencji prasowej podsumowującej 2013 roku, Barack Obama przyznał, że na początku roku przyszłego może ogłosić ...
POPRZEDNI WPIS →
Znalazłem wrota do

"Znalazłem wrota do piekła"

"Starożytni Grecy wierzyli, że wejście do podziemi znajdowało się gdzieś w Turcji. Dante odkrył je na obrzeżach ...